Close
reklama
Jižní Valašsko a Vsetínsko

PARTNEŘI WEBU

PRÁVNÍ PORADNA

REKLAMA

TOP LIST OD 1.1.2007

Na bleším trhu se možná najdou i poklady

date_range 28.Srp, 2012 featured_play_list Aktuality

 

Znáte to… V garážích, kůlnách, sklepech i půdách se skrývají předměty, které si jejich majitelé nedovolí vyhodit. Buď jim brání citová pouta a nostalgie, nebo se trpělivě čeká na dobu příhodnou, kdy ještě ony zajímavosti dojdou své slávy. Ve stejných zákoutích se ale najdou i takové věci, které se už evidentně nikdy neupotřebí, a přesto mohou mít pro někoho jiného stále ještě nevídanou hodnotu. Pokud se také vy rozhodnete udělat ve svých domácnostech, garážích i zahradách probírku, můžete své „zboží" prodat třeba na bleším trhu. Jeden takový se chystá na pátek 7. září při Klobuckých hospodářských trzích.

„Bleší trh je atraktivní jak pro prodávající, kteří zde mohou zpeněžit nejrůznější věci, co už doma nepotřebují, tak pro kupující, kteří zase mohou natrefit na předměty, které se jim hodí. V podobných výprodejích se může nezřídka stát, že narazíte na učiněné poklady," pověděla pořadatelka Radka Brtišová. „Prakticky je možné na bleším trhu nabídnout takřka cokoliv od oblečení po součástky do auta, jakékoli vybavení kuchyně a domácnosti, hračky či umělecké a sběratelské předměty. Prodejci mohou přinášet věci použité, ale i nové, které se jim nehodí," poznamenala. Prodej bude bez poplatku.

 

 Hospodářské trhy, foto archiv města

Pro bleší trh bude při Klobuckých hospodářských trzích před městským muzeem vyčleněn zvláštní prostor, kde budou mít prodejci připravené stoly. Každý, kdo bude chtít něco prodat, ale třeba také vyměnit a darovat, by se tedy měl přihlásit předem na telefonu 733 131 655 či e-mailu brtisova@mu-vk.cz a zamluvit si místo. Trh bude probíhat od 12 do 17 hodin. Vedle speciálních bleších nabídek drobných prodejců bude k dostání i tradiční farmářský sortiment zeleniny, ovoce, sýrů, pečiva a dalších regionálních produktů.

Plakát blešího trhu

-tz- Lenka Zvonková

 

[wpdevart_facebook_comment order_type="social" title_text="Komentáře" title_text_color="#000000" title_text_font_size="15" title_text_font_famely="Arial" title_text_position="left" width="100%" bg_color="#d4d4d4" animation_effect="random" count_of_comments="7" ]

TIPY NA AKCE

Z PRVNÍ RUKY

INZERCE, NABÍDKY

TOP REKLAMA