Close
reklama
Jižní Valašsko a Vsetínsko

PARTNEŘI WEBU

PRÁVNÍ PORADNA

REKLAMA

TOP LIST OD 1.1.2007

Na Bobrkách bourala dvě osobní auta

date_range 30.Zář, 2017 featured_play_list Aktuality

 

V pátek (29. 9. 2017) krátce před půl dvanáctou dopoledne došlo ve Vsetíně-Bobrkách k dopravní nehodě se zraněním osob. Na místo okamžitě vyrazila, kromě zdravotníků a policistů, také jednotka profesionálních hasičů ze stanice Vsetín.

Foto HZS

„Hasiči byli na místě do čtyř minut. Byla zde potvrzena dopravní nehoda osobních automobilů Renault a Suzuki. Řidiči obou vozů utrpěli při srážce zranění, a po prvotním ošetření si je zdravotnická záchranná služba odvezla do nemocnice," uvedl mluvčí krajských hasičů Pavel Řezníček. Jednotka provedla zajištění obou vozidel proti možnému vzniku požáru a podílela se na řízení dopravy ve frekventovaném úseku komunikace.

Foto HZS

K dalšímu zranění, které nemělo přímou souvislost s nehodou, došlo poté, kdy cyklista jedoucí okolo místa havárie narazil do značky. Na místě byl ošetřen zdravotníky.

Jakmile byla ukončena dokumentace místa události, hasiči odstranili navijákem oba automobily z vozovky, aby mohl být obnoven plynulý provoz. „Po uklizení povrchu komunikace bylo místo předáno policii a jednotka se vrátila na svou základnu," dodal Pavel Řezníček.

-tz-

[wpdevart_facebook_comment order_type="social" title_text="Komentáře" title_text_color="#000000" title_text_font_size="15" title_text_font_famely="Arial" title_text_position="left" width="100%" bg_color="#d4d4d4" animation_effect="random" count_of_comments="7" ]

TIPY NA AKCE

Z PRVNÍ RUKY

INZERCE, NABÍDKY

TOP REKLAMA