Close
reklama
Jižní Valašsko a Vsetínsko

PARTNEŘI WEBU

PRÁVNÍ PORADNA

REKLAMA

TOP LIST OD 1.1.2007

Na cestě k sanitce čekala ženu smrt

date_range 22.Lis, 2010 featured_play_list Aktuality
 
 
Srážku s osobním autem v pondělí 22.listopadu ráno nepřežila čtyřiasedmdesátiletá žena ze Slavičína. K tragédii došlo přímo před jejím domem poblíž Hotelu Slavičan. Informovala o tom mluvčí zlínských policistů Jana Bartíková.

„Na protější straně ulice na důchodkyni čekala sanitka, která ji měla zavést na vyšetření k lékaři. Starší žena se vrátila domů pro hůlku, a když šla zpět k sanitce, srazila ji Škoda Fabia, kterou řídil šedesátiletý řidič," uvedla k tragédii Bartíková.

 

„Žena utrpěla při nehodě závažná poranění neslučitelná se životem a přes oživovací pokusy následkům zranění na místě podlehla," konstatovala mluvčí záchranářů Hana Polešáková. 

Nehodu vyjeli vyšetřovat policisté ze zlínského dopravního inspektorátu a také kriminalisté. Zároveň s nimi vyjela i policejní psycholožka, která se postarala o pozůstalé.

Policisté se momentálně zabývají tím, jak přesně k nehodě došlo a kdo ji zavinil. „Laskavě žádáme všechny svědky, kteří tragédii zahlédli, aby se přihlásili na lince 158 nebo na kterémkoliv obvodním oddělení. Zejména toto neštěstí mohli vidět lidé, kteří stáli na autobusové zastávce, kteří pět minut před šestou hodinou odjížděli autobusem ve směru Brumov-Bylnice – Zlín," dodala Jana Bartíková.

V tomto roce jde o jedenáctou nehodu ve zlínském okrese, která skončila smrtí. Za celý loňský rok přitom policisté vyšetřovali při nehodách pět úmrtí.

 
-red-
 
 

[wpdevart_facebook_comment order_type="social" title_text="Komentáře" title_text_color="#000000" title_text_font_size="15" title_text_font_famely="Arial" title_text_position="left" width="100%" bg_color="#d4d4d4" animation_effect="random" count_of_comments="7" ]

TIPY NA AKCE

Z PRVNÍ RUKY

INZERCE, NABÍDKY

TOP REKLAMA