Close
reklama
Jižní Valašsko a Vsetínsko

PARTNEŘI WEBU

PRÁVNÍ PORADNA

REKLAMA

TOP LIST OD 1.1.2007

Na Charity Jamu se sešlo 3000 lidí

date_range 31.Čvc, 2018 featured_play_list Aktuality

 

V sobotu 7. července 2018 se v areálu bývalého brumovského koupaliště uskutečnil již 9. ročník charitativního závodu Charity Jam, který je každoročně pořádán na podporu několika dětí či dospělých osob s handicapem. I když se akce konala již na začátku prázdnin, silné pozitivní dojmy budí i dnes. Letošní ročník byl rekordní, a to hned v několika ohledech. Již v dopoledních hodinách začaly do areálu proudit davy diváků, což dávalo tušit, že návštěvnost bude opět velmi vysoká. Nakonec se na místě sešlo zhruba 3000 lidí. Více než 50 jezdců (nejen z České republiky, ale i ze zahraničí) předvedlo v průběhu celého dne úžasné triky, nad kterými se tajil dech. Už během kvalifikace toho bylo k vidění opravdu hodně.

 Areál bývalého brumovského koupaliště zaplnilo 3000 lidí            foto: Miroslav Tkadlec          fotogalerie  

Po šestnácté hodině pak na scénu nastoupil brumovský kulturista Petr Macek, který zde za vřelé podpory diváků vytvořil nový český rekord, když udělal 340 dřepů s činkou o hmotnosti rovnající se jeho tělesné váze. Z každého dřepu dal finanční hotovost do veřejné sbírky. Vzápětí již všichni napjatě vyčkávali na vyhlášení veřejné sbírky. Když se na šeku objevila částka 335.230 Kč, mnozí tomu nemohli uvěřit, a došlo i na slzy dojetí. Celý výtěžek byl přímo na místě rozdělen mezi pět rodin.

 Na šeku se objevila částka 335.230 Kč, mnozí tomu nemohli uvěřit           
foto: Miroslav Tkadlec         
fotogalerie

Letošní ročník podpořil Elišku Grygarovou z Uherského Hradiště, Ládíka Matúšů z Valašských Klobouk, trojčata Koláčkova z Újezda u Brna, Alžbětku Chromíkovou ze Štítné nad Vláří a Mirka Dobrovského z Bohuslavic nad Vláří. Den uzavřely finálové jízdy, během nichž ze sebe závodníci dostali maximum – a opět je provázela elektrizující atmosféra speakrů a diváků. Organizační tým Charity Jamu ze srdce děkuje široké veřejnosti, všem sponzorům, partnerům, divákům a pořadatelům závodu. (Předlouhý seznam lze nalézt na webových stránkách charityjam.cz a na facebookové stránce události). Bez vás by to zkrátka nešlo.

-cj- 

[wpdevart_facebook_comment order_type="social" title_text="Komentáře" title_text_color="#000000" title_text_font_size="15" title_text_font_famely="Arial" title_text_position="left" width="100%" bg_color="#d4d4d4" animation_effect="random" count_of_comments="7" ]

TIPY NA AKCE

Z PRVNÍ RUKY

INZERCE, NABÍDKY

TOP REKLAMA