Close
reklama
Jižní Valašsko a Vsetínsko

PARTNEŘI WEBU

PRÁVNÍ PORADNA

REKLAMA

TOP LIST OD 1.1.2007

Na festivalu v Horní Lidči zahraje pět kapel

date_range 31.Kvě, 2012 featured_play_list Aktuality

 

Rok uletěl jako voda a v Horní Lidči se opět staví podium pro jednu z největších každoročních akci v místním Sportovně-turistickém centru, přehlídku lidčanských kapel. Ta se letos koná v sobotu 2. června se začátkem v 18 hodin.

Jedná se už o několikátý ročník hudební akce v Horní Lidči, kde se opět sejde klasická lidčanská čtverka kapel, jimiž jsou Devon Perpetuum, Midnight Blue, Špagát a S.P.O.K.E.N. Letos však nevystoupí jenom tyto čtyři kapely, ale také jako host otevře celou akci kapela Call my name z Valašské Senice.

Máte se jistě na co těšit, kapela Devon Perpetuum je už pořádně vyhraná kapela s bohatými zkušenostmi. Jejich muzikanti už drží svoje nástroje nějaký ten pátek a jistě se můžete těšit na jejich ryze vlastní rockovou tvorbu.

Frontman kapely Devon Perpetuum Tonda Fojtů    foto St.Fuks

Po nich nastoupí kapela Midnight Blue, která je složena z mladých muzikantů v rozmezí od 16 až do 23 let. Jejich vitalita bude jistě z podia jen zářit skladbami od Anny K, Třech sester, Die Happy nebo Katapultu.

Dále se objeví na prknech čtyřčlenná banda, která si říká S.P.O.K.E.N. (Spolek Pro Obnovu Kulturní Elity Národa), jejichž styl je už trošku tvrdšího rázu, Kapela hraje například skladby od skupin Arakain, Metallica, nebo kusy z jejich vlastního CD Děti noci.

Celou akci pak uzavře skupina Špagát s neméně energickými skladbami jako mají ve svém playlistu předchozí kapely. Můžete se těšit na skladby od kapel jako např. Doga, Harlej, Alkehol apod.

Přiďte podpořit místní kapely, jistě nebudete litovat. Vstup na akci je zcela zdarma. V místě konání je krásná obecní hospoda s širokým venkovním posezením z části zakrytým deštníky.

Miroslav Husek

 

[wpdevart_facebook_comment order_type="social" title_text="Komentáře" title_text_color="#000000" title_text_font_size="15" title_text_font_famely="Arial" title_text_position="left" width="100%" bg_color="#d4d4d4" animation_effect="random" count_of_comments="7" ]

TIPY NA AKCE

Z PRVNÍ RUKY

INZERCE, NABÍDKY

TOP REKLAMA