Close
reklama
Jižní Valašsko a Vsetínsko

PARTNEŘI WEBU

PRÁVNÍ PORADNA

REKLAMA

TOP LIST OD 1.1.2007

Na finále projektu Muzikomat zahraje Polemic

date_range 28.Lis, 2014 featured_play_list Aktuality

 

Soutěžní projekt přeshraniční spolupráce s názvem MUZIKOMAT se blíží do velkého finále, které se uskuteční 28. listopadu od 16.00 hodin ve velkém sále vsetínského Domu kultury, kde bude po veřejné produkci odbornou porotou vybrán český a slovenský vítěz.

Soutěžící kapely měly přes prázdninové měsíce až do konce září možnost prezentovat se v rámci výměnných open air koncertů vsetínské a púchovské veřejnosti.

Stěžejním cílem obou kulturních domů, vzájemně se podílejících na projektu přeshraniční spolupráce, je podpora a pomoc neprofesionálním hudebním seskupením i jednotlivým muzikantům, dát jim prostor zviditelnit se, odstartovat jejich hudební kariéru.

Z celkového počtu patnácti zúčastněných mladých hudebních uskupení z různých koutů České a Slovenské republiky, prezentující se hudbou napříč žánry, bylo v průběhu měsíce července a srpna prostřednictvím on-line hlasování fanoušků vybráno šest nejúspěšnějších kapel (tři z ČR a tři ze SR), kteří se 28. listopadu zúčastní velkého finále, kde o celkovém českém a slovenském vítězi rozhodne odborná pěti členná porota. Za Česko vystoupí kapely Vyhoď blinkr, Shape the cat, Anacreon. Za Slovensko Ugandské netopiere, Dard a Preničzanič.

 Ve velkém finále vystoupí také kapela Vyhoď Blinkr (foto archiv kapely)

V mezičase, kdy se bude komitét pěti porotců radit o českém a slovenském vítězi soutěže, bude nejen pro návštěvníky finálového klání připraven od 20.00 hodin koncert osmičlenné kapely POLEMIC, stálice slovenské ska a reggae scény.

Projekt je realizován za podpory Evropské unie, Evropského fondu pro regionální rozvoj – Společně bez hranic, Fondu mikroprojektů a Regionu Bílé Karpaty – Správce Fondu.

-tz-

[wpdevart_facebook_comment order_type="social" title_text="Komentáře" title_text_color="#000000" title_text_font_size="15" title_text_font_famely="Arial" title_text_position="left" width="100%" bg_color="#d4d4d4" animation_effect="random" count_of_comments="7" ]

TIPY NA AKCE

Z PRVNÍ RUKY

INZERCE, NABÍDKY

TOP REKLAMA