Close
reklama
Jižní Valašsko a Vsetínsko

PARTNEŘI WEBU

PRÁVNÍ PORADNA

REKLAMA

TOP LIST OD 1.1.2007

Na GALA plese v Brumově-Bylnici vystoupí kapela PartyLeaders

date_range 04.Úno, 2019 featured_play_list Aktuality, PR ČLÁNEK

I zlé věci můžou být k něčemu dobré. Kvůli zdravotnímu stavu zpěvačky, je kapela L. A. Sunday nucena zrušit všechny únorové koncerty, což znamená i neúčast na GALA plesu v Brumově-Bylnici 15. 2. 2019. „Je nám to velice líto, ale doufáme, že se zpěvačka brzy uzdraví a my ji pozveme na nějakou akci přímo mezi vás,“ říká za pořadatele Robert Lysák.

 

A teď ta dobrá zpráva! Jako náhradu pořadatelé sehnali energickou kapelu PartyLeaders. Jsou to opravdoví znalci společenských tanců. „Pro fanoušky zahrají mazurku, waltz, valčík, polku, slow-fox a blues. Samozřejmě nezůstaneme jen u těchto „konzervativních“ tanečků, ale letem světem zavítáme i do Latinské Ameriky, rozvlníme těla v rytmu rumby, cha-chi, samby a jivu. Pro opravdové taneční fajnšmekry zařadíme i argentinské tango,“ láká Robert Lysák.

 

 

To však není vše! Další částí hudební složky bude přechod k současné taneční hudbě, aby se opravdu na parketu mohl vyřádit každý. I ten, kdo nenavštěvoval na příkaz rodičů taneční, má šanci se odvázat a předvést své taneční kreace. 😀

 

Na GALA plese také nebude chybět oblíbený DJ BlizixXx se svými hity, který rovněž bude celý večer moderovat. Je potřeba také zmínit hudební světelný aparát, který dodají profesionálové z firmy Backstage Agency.

V prodeji je posledních 30 ks vstupenek na stání, místenky jsou již vyprodány. FB událost zde.

 

-pr článek-

[wpdevart_facebook_comment order_type="social" title_text="Komentáře" title_text_color="#000000" title_text_font_size="15" title_text_font_famely="Arial" title_text_position="left" width="100%" bg_color="#d4d4d4" animation_effect="random" count_of_comments="7" ]

TIPY NA AKCE

Z PRVNÍ RUKY

INZERCE, NABÍDKY

TOP REKLAMA