Close
reklama
Jižní Valašsko a Vsetínsko

PARTNEŘI WEBU

PRÁVNÍ PORADNA

REKLAMA

TOP LIST OD 1.1.2007

Na hasiče čekají překážkářské stovky

date_range 26.Čvc, 2013 featured_play_list Aktuality

 

Sbor dobrovolných hasičů Horní Lideč si Vás dovoluje pozvat na čtvrtý ročník Českého poháru Velkopopovického kozla. V obci se tento hasičský přebor uskuteční podruhé. Jedná se o závod dobrovolných hasičů v běhu na sto metrů s překážkami v kategorii muži, ženy a dorost. Soutěž se uskuteční tuto sobotu ve sportovním areálu. Začátek je v devět hodin dopoledne.

Do sobotního závodu (27.7.) jsou už teď přihlášeny téměř dvě stovky hasičů z celé České republiky. Zatím závody proběhly v Praze, Bludově a Pískové Lhotě. Po Horní Lidči bude následovat poslední soutěžní kolo v Kamenci u Poličky. 

Čas, ve kterém musí závodníci zaběhnout vzdálenost sta metrů s obtížnými překážkami, a zároveň v něm prokázat dovednost hasičské práce, by měl být pod šestnácti sekundami. Soutěží se v kategoriích muži, ženy, dorostenci, dorostenky a mladší dorostenci a dorostenky.

Celkem má závod na programu pět kol, šestý závod je  finální a poběží se na podzim v Ostravě. Do ostravského kola postupují pouze ti nejlepší v každé kategorii a s největším počtem bodů ze všech předchozích kol.

Průběžné pořadí jednotlivých závodníků můžete sledovat na webových stránkách projektu www.stovky.cz. Hlavním patronem soutěže je Velkopopovický kozel

-lb-

[wpdevart_facebook_comment order_type="social" title_text="Komentáře" title_text_color="#000000" title_text_font_size="15" title_text_font_famely="Arial" title_text_position="left" width="100%" bg_color="#d4d4d4" animation_effect="random" count_of_comments="7" ]

TIPY NA AKCE

Z PRVNÍ RUKY

INZERCE, NABÍDKY

TOP REKLAMA