Close
reklama
Jižní Valašsko a Vsetínsko

PARTNEŘI WEBU

PRÁVNÍ PORADNA

REKLAMA

TOP LIST OD 1.1.2007

Na Jarmek opět pojede Mikulášský expres

date_range 25.Lis, 2010 featured_play_list Aktuality
 
 
Jarmekoví návštěvníci z Valašskokloboucka se budou moci na 19. valašský mikulášský jarmek svézt Mikulášským expresem. Speciální autobusové linky budou vypraveny v sobotu 4. prosince a do Valašských Klobouk budou přivážet cestující z okolních obcí. Na všech stanovených trasách bude zajištěn také zpáteční spoj. Lidé si tak ušetří nejen možné zdržení s hledáním místa k parkování, ale také si budou moci užít jarmeku a jeho příjemné atmosféry se vším, co k tomu patří, tedy včetně valašských specialit.

Jeden ze spojů Mikulášského expresu pojede v 9 hodin ze Štítné nad Vláří přes Brumov. Zpáteční spoj na této trase bude zajištěn v 13:15. Návštěvníci se budou moci svézt také směrem ze Slavičína přes Bohuslavice, Vrbětice, Vlachovice, Křekov a Lipinu. Autobus vyjíždí v 8:10 a po stejné trase se bude vracet ve 14 hodin. Cestující z Francovy Lhoty budou odjíždět v 8:06 a pojedou přes Horní Lideč, Lidečko, Valašské Příkazy a Poteč. Zpáteční spoj pro ně bude připraven v 13:45. Z Nedašova vyjede autobus v 7:40 a nazpět přes Brumov a Návojnou pojede ve 14:30 hodin. Autobus z Újezda vyrazí v 8:35 a bude projíždět přes Vysoké Pole, Vlachovu Lhotu a Mirošov. Domů návštěvníky z těchto obcí rozveze ve 13:30 hodin.

 

Mikulášský expres   foto St.Fuks

 
Provizorní autobusové zastávky pro oba směry Mikulášského expresu budou po dobu sobotního jarmekového dění zřízeny na hlavním dopravním tahu Masarykovým náměstím, naproti Hotelu Alfacentrum. Cestující na ně budou upozorňováni také směrovkami orientačního systému. Bližší informace o jízdním řádu mimořádných spojů mohou zájemci nalézt na www.jarmek.cz  v sekci Doprava.
 
   Jízdní řád Mikulášského expresu 2010.pdf [PDF, 324 kB]
 
Lenka Zvonková
 
 

[wpdevart_facebook_comment order_type="social" title_text="Komentáře" title_text_color="#000000" title_text_font_size="15" title_text_font_famely="Arial" title_text_position="left" width="100%" bg_color="#d4d4d4" animation_effect="random" count_of_comments="7" ]

TIPY NA AKCE

Z PRVNÍ RUKY

INZERCE, NABÍDKY

TOP REKLAMA