Close
reklama
Jižní Valašsko a Vsetínsko

PARTNEŘI WEBU

PRÁVNÍ PORADNA

REKLAMA

TOP LIST OD 1.1.2007

Na klobouckou radnici došly tři milé dopisy

date_range 28.Led, 2009 featured_play_list Aktuality
 
 
VALAŠSKÉ KLOBOUKY – Velké nadšení vzbudily u dětí v Dětském domově Smolina vánoční dárky, které o Štědrém večeru rozbalovaly ve svých rodinných skupinkách. Po Vánocích děti napsaly děkovné dopisy, ve kterých Ježíškovi vyjadřují ohromnou radost z nadílky. Tři takové milé dopisy byly doručeny i na klobouckou radnici. Jak bylo z poděkování psaného dětskou ručkou zřejmé, ohlas získalo také několik párů dětských bruslí, které byly darem Města Valašské Klobouky.  
 

Foto

foto MěÚ Val.Klobouky

 
„Milý Ježíšku, chceme Ti moc poděkovat za krásné dárky, které jsme našli pod vánočním stromečkem. Jsme nadšení z bruslí a už se moc těšíme, až je vyzkoušíme na našem kluzišti," říká dopis 1. rodinné skupinky. Na třech krásných poděkováních je dětským rukopisem vykouzleno dohromady jednadvacet podpisů. Mezi nimi Šarlota, Markétka, Ivan, Dia, Květoš, Jakub, Lukáš, Sebík, Luděk, Alenka a další. Šikovné děti navíc dopisy doplnily báječnými ozdobami z korálků.

Dárky dětem před Vánoci předal starosta Dalibor Maniš spolu s členy sociální komise rady města. Odezva v podobě dopisů plných vřelých díků teď potěšila všechny na radnici. Jak je patrné, obdarování dětí udělá vždy radost i darujícímu.

 
 
Lenka Zvonková
 
 
 

[wpdevart_facebook_comment order_type="social" title_text="Komentáře" title_text_color="#000000" title_text_font_size="15" title_text_font_famely="Arial" title_text_position="left" width="100%" bg_color="#d4d4d4" animation_effect="random" count_of_comments="7" ]

TIPY NA AKCE

Z PRVNÍ RUKY

INZERCE, NABÍDKY

TOP REKLAMA