Close
reklama
Jižní Valašsko a Vsetínsko

PARTNEŘI WEBU

PRÁVNÍ PORADNA

REKLAMA

TOP LIST OD 1.1.2007

Na koleje položil 30kg kámen. Osobní vlak do překážky narazil

date_range 29.Bře, 2023 featured_play_list Aktuality
arrow_drop_up Ilustrační foto

V sobotu 25. března krátce po šesté hodině ranní přijali policisté oznámení o srážce osobního vlaku s velkým kamenem, který ležel na kolejích.

 

Více než třicetikilogramový kámen ležel na koleji několik desítek metrů před železniční stanicí v Zubří. „Strojvedoucí osobního vlaku, který jel ve směru od Rožnova pod Radhoštěm, se snažil střetu zabránit použitím nouzové rychlobrzdy. I přes veškerou snahu však vlak do překážky narazil,“ popsal mluvčí policistů nprap. Petr Jaroš.

 

Tento kámen ležel na kolejích, narazil do něj vlak. Foto: PČR

Dle svědeckých výpovědí položil překážku na koleje v tu chvíli ještě neznámý muž. Toho se však po několika hodinách policistům podařilo zadržet. „Čtyřiadvacetiletý muž se k činu následně přiznal a v tuto chvíli není vyloučeno ani jeho obvinění ze spáchání trestného činu obecné ohrožení. Svou roli v případu zřejmě sehrál i alkohol, který muž vypil,“ dodal Petr Jaroš.

 

Nehoda se naštěstí obešla bez vykolejení vlaku a taktéž bez jakéhokoliv poranění. V době nárazu v něm cestovalo deset osob.

 

-tz-

[wpdevart_facebook_comment order_type="social" title_text="Komentáře" title_text_color="#000000" title_text_font_size="15" title_text_font_famely="Arial" title_text_position="left" width="100%" bg_color="#d4d4d4" animation_effect="random" count_of_comments="7" ]

TIPY NA AKCE

Z PRVNÍ RUKY

INZERCE, NABÍDKY

TOP REKLAMA