Close
reklama
Jižní Valašsko a Vsetínsko

PARTNEŘI WEBU

PRÁVNÍ PORADNA

REKLAMA

TOP LIST OD 1.1.2007

Na Kosence už tlačili zelé pro jarmek

date_range 21.Říj, 2014 featured_play_list Aktuality

 

XXIII. Valašský mikulášský jarmek se blíží a také jeden z hlavních organizátorů KOSENKA zahajuje přípravy. V pátek 10. října se tu úspěšně podařilo "Tlačení zelé pro Jarmek."

„Nyní potřebujeme ještě provést úklid a stěhování materiálů ekocentra ze stájí a stodoly po nedávné rekonstrukci," uvedl Miroslav Janík z valašskokloboucké Kosenky.

Tato akce se uskuteční na základně KOSENKA ve čtvrtek 23. října odpoledne od 14 hodin, a bude se uklízet a stěhovat až do večera.

S letošním zelím pomáhali i studenti valašskoklobouckého gymnázia         foto Kosenka

Přidat se může kdokoliv a kdykoliv, odpoledne, i v podvečer. „I kdyby nám lidé přišli přiložit pomocnou ruku jen na hodinu, či dvě, nebo nás jen povzbudit, třeba vařit čaj, či kávu, či přijít s dobrým nápadem, bude to pro základnu pomoc," pozval Janík. Občerstvení je zajištěno. Uplatní se každý.

Letošní Valašský mikulášský jarmek bude současně velkou oslavou svátku sv. Mikuláše. Jeho 23. ročník totiž vychází na sobotu 6. prosince 2014.

-red-

[wpdevart_facebook_comment order_type="social" title_text="Komentáře" title_text_color="#000000" title_text_font_size="15" title_text_font_famely="Arial" title_text_position="left" width="100%" bg_color="#d4d4d4" animation_effect="random" count_of_comments="7" ]

TIPY NA AKCE

Z PRVNÍ RUKY

INZERCE, NABÍDKY

TOP REKLAMA