Close
reklama
Jižní Valašsko a Vsetínsko

PARTNEŘI WEBU

PRÁVNÍ PORADNA

REKLAMA

TOP LIST OD 1.1.2007

Na krajských silnicích začal stavební ruch

date_range 25.Bře, 2014 featured_play_list Aktuality

 

Nová stavební sezona na krajských silnicích začala. V polovině března začaly stavební práce a s nimi i dopravní omezení a uzavírky na celkem jedenácti stavbách. Na odfrézovanou vozovku například řidiči už narazí u připravovaného kruhového objezdu pod kopcem Petrůvka na Luhačovicku.

„S ohledem na teplé počasí letošní zimy s minimálním množstvím srážek jsme zahájili stavební práce na silnicích přibližně o dva týdny dříve, než bývá obvyklé," uvedl ředitel Ředitelství silnic Zlínského kraje Bronislav Malý.

Osm rozestavěných staveb pokračuje z minulého roku, tři stavby budou v tomto březnovém termínu zahájeny nově.

Přehled staveb a s nimi i dopravních omezení na Jižním Valašsku a Vsetínsku:

Silnice II/492 Pozlovice – Luhačovice
Celý rekonstruovaný silniční úsek dostane tzv. obrusnou vrstvu, tedy finální horní živičný koberec. Na začátku opravovaného úseku vznikne okružní křižovatka směrem na obec Petrůvku a také do kempu na břehu Luhačovické přehrady. Pracovat by se zde letos mělo do 15. září.

Silnice II/487 Ústí – Hovězí
Rekonstruovaný úsek silnice je dlouhý 3 561 metrů. Řidiči zde musí počítat s určitým zdržením. Stavební práce a uzavírka potrvají přes celou sezonu až do konce listopadu 2014.

Silnice II/487 Nový Hrozenkov – Podťaté, Bzové
Práce na této stavbě potrvají do konce července 2014.

Most 487-024 a silnice II/487 v Karolince
Ukončení této stavby je plánováno na 30. září 2014.

-red-

[wpdevart_facebook_comment order_type="social" title_text="Komentáře" title_text_color="#000000" title_text_font_size="15" title_text_font_famely="Arial" title_text_position="left" width="100%" bg_color="#d4d4d4" animation_effect="random" count_of_comments="7" ]

TIPY NA AKCE

Z PRVNÍ RUKY

INZERCE, NABÍDKY

TOP REKLAMA

PRAKTICKÉ INFORMACE

inpocasi