Close
reklama
Jižní Valašsko a Vsetínsko

PARTNEŘI WEBU

PRÁVNÍ PORADNA

REKLAMA

TOP LIST OD 1.1.2007

Na Královci kompletně shořelo auto. Řidič svou duchapřítomností zachránil další vozy na parkovišti

date_range 24.Srp, 2019 featured_play_list Aktuality
arrow_drop_up Po příjezdu hasičů bylo auto kompletně v plamenech, foto: HZS

Podle zjištěných informací řidič po jízdě zastavil automobil na parkovišti, a po zpozorování kouře jej ihned odtlačil do volného prostoru, aby nebyly ohroženy další vozy. Pomocí práškových hasicích přístrojů se snažil požár uhasit, bohužel neúspěšně. K události došlo v sobotu odpoledne.

 

„Ve 14:11 hodin přijali hasiči informaci o požáru osobního automobilu na parkovišti ve Valašských Kloboukách u Královce. K události byla okamžitě vyslána jednotka profesionálních hasičů ze stanice Valašské Klobouky a posilové jednotky dobrovolných hasičů z Valašských Klobouk a Brumova,“ uvedl mluvčí hasičů Pavel Řezníček.

 

Požár automobilu na Královci, foto: HZS

 

Už v době příjezdu první cisterny se vůz značky Renault Scenic nacházel kompletně v plamenech. „Hasiči ihned natáhli jeden vysokotlaký proud a v dýchací technice požár lokalizovali. Po dochlazení konstrukcí a kontrole vraku vozu byla ve 14:38 hodin velitelem zásahu ohlášena celková likvidace požáru,“ popsal Pavel Řezníček.

 

K události byl povolán také vyšetřovatel hasičů ze Zlína.  Jako příčina vzniku byla vyšetřovatelem stanovena technická závada v motorovém prostoru. Předběžně vyčíslená škoda dosáhla 50 000 korun.

 

-tz-

[wpdevart_facebook_comment order_type="social" title_text="Komentáře" title_text_color="#000000" title_text_font_size="15" title_text_font_famely="Arial" title_text_position="left" width="100%" bg_color="#d4d4d4" animation_effect="random" count_of_comments="7" ]

TIPY NA AKCE

Z PRVNÍ RUKY

INZERCE, NABÍDKY

TOP REKLAMA