Close
reklama
Jižní Valašsko a Vsetínsko

PARTNEŘI WEBU

PRÁVNÍ PORADNA

REKLAMA

TOP LIST OD 1.1.2007

Na Královci nedávno vykradli tři chaty

date_range 25.Úno, 2010 featured_play_list Aktuality
 
 
Chataři a chalupáři by měli věnovat dostatečnou pozornost zabezpečení svých nemovitostí, a to i s aktuálním příchodem jara. Svědčí o tom nedávná vloupání do tří objektů v chatové oblasti na Královci, která byla majiteli nahlášena na Obvodním oddělení Policie ČR ve Valašských Kloboukách. Na základě tohoto podnětu prověřili v minulých dnech strážníci městské policie ve spolupráci se policisty valašskoklobouckého obvodního oddělení celou chatovou lokalitu. Přestože nebyly odhaleny výraznější nedostatky v bezpečnostních krocích, nabádá policie k ostražitosti.
 

Foto

ilustrační foto St.Fuks

 

„Naštěstí jsme nezjistili žádné vážné pochybení v zabezpečení objektů, chaty byly na zimní období většinou připraveny správně. Jak ale dokazují vloupání, která se odehrála v minulých dnech, opatrnosti je zapotřebí neustále. Především doporučujeme, aby majitelé rekreačních chat nedávali k takovým situacím podněty a nenechávali žádné hodnotné věci a zařízení blízko oken, kde jsou případným pachatelům na dohled," upozornil strážník městské policie Tomáš Malota.

K nejčastějším předmětům, které zloděje v podobných opuštěných chalupách lákají, jsou přenosné televize, kuchyňské spotřebiče, rádia a motorové zahradní nářadí.

 
Lenka Zvonková
 

[wpdevart_facebook_comment order_type="social" title_text="Komentáře" title_text_color="#000000" title_text_font_size="15" title_text_font_famely="Arial" title_text_position="left" width="100%" bg_color="#d4d4d4" animation_effect="random" count_of_comments="7" ]

TIPY NA AKCE

Z PRVNÍ RUKY

INZERCE, NABÍDKY

TOP REKLAMA