Close
reklama
Jižní Valašsko a Vsetínsko

PARTNEŘI WEBU

PRÁVNÍ PORADNA

REKLAMA

TOP LIST OD 1.1.2007

Na Královci shořel zaparkovaný osobní automobil

date_range 19.Dub, 2022 featured_play_list Aktuality
arrow_drop_up Požár automobilu na Královci. Foto: HZS

Na parkovišti pod turisticky vyhledávaným místem s rozhlednou Královec u Valašských Klobouk v pondělí ráno shořel osobní automobil.

 

Požární poplach byl vyhlášen v 8:26 dvěma jednotkám hasičů. „Po příjezdu na místo požáru byl automobil v plamenech. Svědci nám sdělili, že uslyšeli praskání. Když přiběhli k autu, toto už hořelo. Proto přeparkovali své automobily. V dýchacích přístrojích jsme provedli uhašení s jedním vysokotlakým proudem vody,“  popsal mluvčí hasičů Roman Žemlička.

 

Po chvíli se k automobilu dostavil majitel, který byl se psem na procházce. Požár zničil celý osobní automobil a poškodil i vedle rostoucí smrk. Příčina požáru zůstává v šetření hasičů.

 

Škoda způsobená požárem byla vyčíslena v předběžné výši 50 000 korun. K zranění osob nedošlo. Na místě zasahovala jednotka Hasičského záchranného sboru Zlínského kraje stanice Valašské Klobouky a jednotka Sboru dobrovolných hasičů města Brumov (Brumov-Bylnice).

 

Požár automobilu na Královci. Foto: HZS

 

-tz-

[wpdevart_facebook_comment order_type="social" title_text="Komentáře" title_text_color="#000000" title_text_font_size="15" title_text_font_famely="Arial" title_text_position="left" width="100%" bg_color="#d4d4d4" animation_effect="random" count_of_comments="7" ]

TIPY NA AKCE

Z PRVNÍ RUKY

INZERCE, NABÍDKY

TOP REKLAMA