Close
reklama
Jižní Valašsko a Vsetínsko

PARTNEŘI WEBU

PRÁVNÍ PORADNA

REKLAMA

TOP LIST OD 1.1.2007

Na Luhačovicku i letos přidělí granty

date_range 30.Bře, 2012 featured_play_list Aktuality

 

Luhačovské Zálesí, o.p.s. vypsalo „Výzvu pro předkládání žádostí na podporu akcí" a podpoří vybrané žádosti zaměřené na společenské, kulturní, sportovní a volnočasové akce pořádané na jejím území do konce letošního roku. Na akce je možné žádat o podporu ve výši od 5.000,- Kč do 10.000,- Kč.

Grantové schéma v Luhačovském Zálesí aneb Jak snadno lze získat penízky pro akce spolků v regionu v roce 2012

Místní spolky v území působnosti Místní akční skupiny (dále jen MAS) Luhačovské Zálesí se mohou přihlásit do 23. dubna 2012 o financování svých akcí v rámci „Grantového schéma v Luhačovském Zálesí", které je soustředěno na podporu akcí v regionu a rovněž na propagaci MAS a jejích aktivit.

Luhačovské Zálesí, o.p.s. vypsalo „Výzvu pro předkládání žádostí na podporu akcí" a podpoří vybrané žádosti zaměřené na společenské, kulturní, sportovní a volnočasové akce pořádané na jejím území do konce letošního roku. Na akce je možné žádat o podporu ve výši od 5.000,- Kč do 10.000,- Kč. Celková alokace pro akce konané v roce 2012 činí 100 000,- Kč. Nutno podotknout, že příjemci podpory budou zároveň na své akci propagovat MAS a především jí uskutečňovanou realizaci místní rozvojové strategie „Luhačovské Zálesí – region zdraví, krásy a prosperity".

Uzávěrka příjmu žádostí je 23. dubna 2012, vyhodnocení akcí proběhne v průběhu daného měsíce.

Bližší informace včetně Výzvy a formuláře žádosti naleznete na webových stránkách www.luhacovskezalesi.cz v sekci „Informace".

-tz-

 

[wpdevart_facebook_comment order_type="social" title_text="Komentáře" title_text_color="#000000" title_text_font_size="15" title_text_font_famely="Arial" title_text_position="left" width="100%" bg_color="#d4d4d4" animation_effect="random" count_of_comments="7" ]

TIPY NA AKCE

Z PRVNÍ RUKY

INZERCE, NABÍDKY

TOP REKLAMA