Close
reklama
Jižní Valašsko a Vsetínsko

PARTNEŘI WEBU

PRÁVNÍ PORADNA

REKLAMA

TOP LIST OD 1.1.2007

Na Luhačovicku shořel uprostřed obce osobní automobil

date_range 26.Zář, 2021 featured_play_list Aktuality
arrow_drop_up Požár osobního automobilu v Horní Lhotě. Foto: HZS

Ve středu obce Horní Lhota na Luhačovicku došlo ve čtvrtek večer k požáru osobního automobilu.

 

Hlášení o požáru automobilu na silnici č. 492 přijali hasiči v 19:22 hodin. Požární poplach byl vyhlášen jednotce profesionálních hasičů z požární stanice Luhačovice a jednotkám sboru dobrovolných hasičů obce Horní Lhota a města Luhačovice.

 

„K hořícímu automobilu přijela jako první místní jednotka, která zahájila hasební práce se dvěma hasicími přístroji. Profesionální hasiči následně požár uhasili jedním vysokotlakým proudem vody,“ popsal mluvčí krajských hasičů Roman Žemlička. Při požáru naštěstí nedošlo k zranněí osob.

 

Požár osobního automobilu v Horní Lhotě. Foto: HZS

 

Na místo požáru se dostavila Policie České republiky a vyšetřovatel hasičů. Požár způsobil škodu v předběžné výši 250 tisíc na automobilu a 110 tisíc na převáženém zboží a osobních věcech. Proč začal automobil hořet se stále vyšetřuje.

 

Řidička uvedla, že ji na nějaký problém upozornili problikáním protijedoucí řidiči. Ve středu obce proto automobil zastavila. Automobil ale začal okamžitě hořet. Ještě před příjezdem hasičů u ní zastavila kolemjedoucí žena, která jí zapůjčila hasicí přístroj k hašení.

 

-tz-

[wpdevart_facebook_comment order_type="social" title_text="Komentáře" title_text_color="#000000" title_text_font_size="15" title_text_font_famely="Arial" title_text_position="left" width="100%" bg_color="#d4d4d4" animation_effect="random" count_of_comments="7" ]

TIPY NA AKCE

Z PRVNÍ RUKY

INZERCE, NABÍDKY

TOP REKLAMA