Close
reklama
Jižní Valašsko a Vsetínsko

PARTNEŘI WEBU

PRÁVNÍ PORADNA

REKLAMA

TOP LIST OD 1.1.2007

Na Palackého je v provozu nové kluziště

date_range 02.Úno, 2011 featured_play_list Aktuality
 
 
Město Valašské Klobouky ve spolupráci s jednotkou valašskoklobouckých dobrovolných hasičů v těchto mrazivých dnech připravilo ledovou plochu na hřišti u sídliště Palackého. K bruslení jí mohou využít rodiny s dětmi, mládež i široká veřejnost. Záměrem města pro příští zimu je připravit sportovcům kvalitní kluziště ve víceúčelovém sportovním areálu u základní školy, kde by mohli bruslit za umělého osvětlení i ve večerních hodinách.

„Nastříkání ledové plochy bylo odezvou na žádosti rodičů menších dětí, abychom pro ně zajistili prostor k bruslení. Díky příhodnému počasí a také výhledu na další dny se podařilo kluziště vytvořit, a tak ve městě vznikla další příležitost k zimnímu volnočasovému vyžití," pověděl k nové ploše pro bruslaře místostarosta Martin Janík. „Pro komfort bruslařů jsme hřiště doplnili také o několik laviček k přezouvání. Věříme, že vhodných podmínek využijí například o pololetních prázdninách nejen děti, ale i nejširší veřejnost," poznamenal.

 

Ledová plocha u sídliště Palackého

 
Do budoucna by mělo veřejnosti nově sloužit kluziště u základní školy. „Na příští sezónu zde máme záměr připravit ledovou plochu, ale to si vyžádá technicky náročnější řešení, aby nedošlo k poškození umělého povrchu hřiště. Výhodou tohoto multifunkčního areálu by byl možný večerní provoz," informoval o plánu v rámci údržby sportovišť vedoucí investičního odboru Radek Bařinka.

Aktuální sněhové podmínky naopak příliš nepřejí běžkařům. Po posledním sněžení pro ně byla sice obnovena tréninková trať na fotbalovém stadionu, ale kvůli nedostatku sněhu nebyly upravovány stopy v terénu.

 
Lenka Zvonková
 
 

[wpdevart_facebook_comment order_type="social" title_text="Komentáře" title_text_color="#000000" title_text_font_size="15" title_text_font_famely="Arial" title_text_position="left" width="100%" bg_color="#d4d4d4" animation_effect="random" count_of_comments="7" ]

TIPY NA AKCE

Z PRVNÍ RUKY

INZERCE, NABÍDKY

TOP REKLAMA