Close
reklama
Jižní Valašsko a Vsetínsko

PARTNEŘI WEBU

PRÁVNÍ PORADNA

REKLAMA

TOP LIST OD 1.1.2007

Na poliklinice se chystá nové pracoviště rentgenu. Pacienti jsou zatím odkazováni jinam

date_range 07.Srp, 2019 featured_play_list Aktuality
arrow_drop_up Ilustrační obrázek

Až do konce prázdnin bude mít výluku radiodiagnostické oddělení na Valašskokloboucké poliklinice. Důvodem jsou probíhající stavební úpravy, které uzpůsobují podmínky pro instalaci nového moderního rentgenu. Ten s sebou do Valašských Klobouk přináší nový nájemce ambulance, který začne první pacienty přijímat od září.

 

„Původní rentgen pořídilo město Valašské Klobouky v roce 2004. Zařízení už bylo po všech stránkách zastaralé a stále častěji vyžadovalo výměny náhradních dílů a jiné opravy, což pro polikliniku představovalo značnou finanční zátěž. Na základě výzvy města vyhlásil Krajský úřad Zlínského kraje na obsazení radiodiagnostického pracoviště výběrové řízení. Od 1. září jej tedy bude provozovat firma Rentgen Valašské Klobouky, která do ambulance nastoupí i s vlastním rentgenem a sonografickým vybavením, takže péče o pacienty z našeho města i spádového regionu bude zachována,“ uvedla starostka Eliška Olšáková.

Valašskokloboucká poliklinika

„Po dobu výluky rentgenu jsou pacienti odkazováni na pracoviště ve Slavičíně, případně ve Vsetíně či Zlíně. Prosíme je o shovívavost s tímto omezením a věříme, že přivítají komfort a kvalitu, kterou jim nové zařízení v modernizované ambulanci přinese,“ řekl Ivan Kovalčík, ředitel Valašskokloboucké polikliniky.

 

Město Valašské Klobouky touto cestou děkuje MUDr. Evě Trávníčkové za dlouholetou a kvalitní odbornou péči, kterou pacientům z Valašských Klobouk i širokého okolí věnovala.

 

-tz-

[wpdevart_facebook_comment order_type="social" title_text="Komentáře" title_text_color="#000000" title_text_font_size="15" title_text_font_famely="Arial" title_text_position="left" width="100%" bg_color="#d4d4d4" animation_effect="random" count_of_comments="7" ]

TIPY NA AKCE

Z PRVNÍ RUKY

INZERCE, NABÍDKY

TOP REKLAMA

PRAKTICKÉ INFORMACE

inpocasi