Close
reklama
Jižní Valašsko a Vsetínsko

PARTNEŘI WEBU

PRÁVNÍ PORADNA

REKLAMA

TOP LIST OD 1.1.2007

Na přehradě ožije western

date_range 02.Srp, 2012 featured_play_list Aktuality

 

Dámy a pánové, přijíždí STARÝ DOBRÝ WESTERN… Tento víkend, 3. a 4. srpna 2012, ožije Bystřička – přehrada country festivalem STARÝ DOBRÝ WESTERN. V průběhu festivalového víkendu se představí pětadvacet kapel i jednotlivců, ale také spousta doprovodného programu ve stylu country & western.

Dramaturg festivalu Martin Kožich návštěvníky láká: „Určitě je na co se těšit. Každý snad bude znát interprety zvučných jmen, nicméně chceme návštěvníkům zároveň přiblížit hudbu nových, zatím méně známých kapel, které se rozhodně nemají, za co stydět."

Páteční program zahájí v 16 hodin Freďáci z Přerova, následovat bude Svaťa Kotas Band a Stráníci, kteří za námi dorazí až z Litvínova. Od 19. hodiny pak vystoupí královna české country spolu s další významnou ženou české hudební scény – Věra Martinová si letos připravila společný program s Pavlínou Jíšovou. Páteční program uzavře country bál pod širým nebem v doprovodu pořádající kapely Gympleři a brněnské kapely Starý fóry s exkluzivním hostem Tomášem Linkou.

Sobotní festivalový den pak bude probíhat na dvou scénách. Martin Mrlina, produkční festivalu, doplnil: „Díky dvěma scénám si mohou návštěvníci vybrat z nabitého programu přesně podle svého vkusu." Program na scéně U Mokrošů začne už v 11 hodin. Představí se Duo Masky, Karel Zich Revival Band, B.P.T. ze Zlína, A.M.Úlet, Minaret, legendární Bob Frídl, zlínský bluegrassový Podjezd a zahraniční host s českou doprovodnou kapelou Jimmy Bozeman & The Lazy Pigs.

Scéna Letní kino pak odstartuje ve 13 hodin vystoupením Wabiho Daňka s Milošem Dvořáčkem. Dále uši posluchačů potěší slovenský Blueland, Johnny – revivalová kapela písní Johnnyho Cashe z Brna, BlueGate z Plzně, BlueGround Praha, pořádající Gympleři a Ilon Leichtová s hudebním projektem Cross Country.

Závěr festivalu bude patřit těm nejpovolanějším. Od 20 hod vystoupí bluegrassová kapela Cop a od 21 hod Western poprvé přivítá vytouženého hosta Honzu Vyčítala s kapelou Greenhorns. Od 22 hodin vystoupí Petr Kocman s doprovodnou kapelou PK BAND a o úplný závěr festivalu se postará kapela Taxmeni se známými a oblíbenými hity.

Celý westernový víkend bude plný country hudby, tanců i westernových dovedností. Bude předáno také ocenění Association for Main Scene of Country Music. Návštěvníci se mohou těšit nejen na hudbu, ale také mnoho příjemných zážitků a pohodových lidí. „Věříme, že si v našem country koktejlu každý najde to své oblíbené, ale také doufáme, že každý na Westernu také něco nového objeví," doplnil dramaturg Martin Kožich. „Těšíme se na naše návštěvníky a věříme, že budou na Bystřičce opět spokojeni a přijdou příští rok znovu. Právě oni jsou totiž důvodem, kvůli němuž má smysl Western organizovat," doplnil své přání Martin Mrlina, produkční festivalu.

Dva dny, dvě scény – první víkend v srpnu na Bystřičce – to je STARÝ DOBRÝ WESTERN.

Více na www.starydobrywestern.cz

-tz-

 

[wpdevart_facebook_comment order_type="social" title_text="Komentáře" title_text_color="#000000" title_text_font_size="15" title_text_font_famely="Arial" title_text_position="left" width="100%" bg_color="#d4d4d4" animation_effect="random" count_of_comments="7" ]

TIPY NA AKCE

Z PRVNÍ RUKY

INZERCE, NABÍDKY

TOP REKLAMA