Close
reklama
Jižní Valašsko a Vsetínsko

PARTNEŘI WEBU

PRÁVNÍ PORADNA

REKLAMA

TOP LIST OD 1.1.2007

Na protivníka vytáhl nůž, pak se poprali

date_range 29.Srp, 2012 featured_play_list Aktuality

 

Včera sdělil policejní komisař podezření z trestného činu nebezpečné vyhrožování dvacetiletému muži ze Vsetína, který s nožem v ruce vyhrožoval o tři roky staršímu Vsetíňanovi, že ho podřeže. Oba aktéři potyčky byli v podnapilém stavu, nadýchali přes jedno promile.

Incident se odehrál uplynulou neděli navečer ve vsetínské místní části Potůčky. Konflikt mezi muži začal slovní potyčkou, kdy starší z mužů vyzýval mladšího, který byl na soukromém pozemku, aby odešel. Začali po sobě křičet a vzájemně si nadávat. „Mladší z dvojice mužů pak nečekaně vytáhl nůž, který přiložil protivníkovi zepředu pod krk se slovy, že ho podřeže," uvedla tisková mluvčí Lenka Javorková. Napadenému muži se nějakým způsobem podařilo vyrazit nůž útočníkovi z ruky. „Dvacetiletý agresivní muž bezprostředně poté chytil protivníka do tzv. kravaty a povalil ho na zem, kde dostal ležící muž několik ran pěstí do hlavy a obličeje," doplnila mluvčí. Útok agresora ukončila až skupinka mužů, která incident z dálky viděla a otec napadeného muže, který přišel na místo. „Dvacetiletého agresora jsme zadrželi a odvezli do policejní cely," dodala mluvčí. Záležitost se odehrála poblíž frekventované silnice první třídy č. 57 směřující do Valašského Meziříčí. Podle projíždějících řidičů se měl útočník před samotnou potyčkou ve zjevně podnapilém stavu motat po silnici, auta ho musela objíždět a troubila na něj.

Dvacetiletému Vsetíňanovi teď hrozí za nebezpečné vyhrožování až tříletý trest odnětí svobody.

-tz-

 

[wpdevart_facebook_comment order_type="social" title_text="Komentáře" title_text_color="#000000" title_text_font_size="15" title_text_font_famely="Arial" title_text_position="left" width="100%" bg_color="#d4d4d4" animation_effect="random" count_of_comments="7" ]

TIPY NA AKCE

Z PRVNÍ RUKY

INZERCE, NABÍDKY

TOP REKLAMA