Close
reklama
Jižní Valašsko a Vsetínsko

PARTNEŘI WEBU

PRÁVNÍ PORADNA

REKLAMA

TOP LIST OD 1.1.2007

Na Razule a v okolí sníh nepovolil

date_range 01.Bře, 2013 featured_play_list Aktuality

 

Ve Ski areálu Razula ve Velkých Karlovicích stále panují ideální lyžařské podmínky. Sněhu je pořád dostatek (na sjezdovkách až kolem 120 cm) a i když v posledních dnech teploty v druhé polovině dne stoupají mírně nad nulu, sjezdovky „drží" a nijak neutrpěly ani běžecké trasy v okolí.

„Přes noc mrzne a když kolem poledne sníh trochu změkne, mohou si už návštěvníci vychutnávat přímo ukázkové jarní lyžování se slunečným počasím. Očekáváme, že víkend bude ještě lepší, protože podle předpovědi teploty opět poklesnou pod nulu," uvedl Lubomír Sušila ze Ski areálu Razula.

Sněhová pokrývka u hotelu Horal (foto archiv Resortu Valachy Velké Karlovice) 

Ve Ski areálu Razula jsou sjezdovky v obvyklém provozu denně od 9 do 16 hodin včetně večerního lyžování (út – so). Mimo provoz je nyní pouze kluziště u hotelu Horal. Provozní doba snowtubingu bývá operativně upravována podle aktuálních podmínek během dne.

V sobotu 2. 3. se podle plánu uskuteční noční závod na běžkách Noční stopa Valachy, začátek je v 17:30 hodin u parkoviště vedle sjezdovky Razula.

-tz-

[wpdevart_facebook_comment order_type="social" title_text="Komentáře" title_text_color="#000000" title_text_font_size="15" title_text_font_famely="Arial" title_text_position="left" width="100%" bg_color="#d4d4d4" animation_effect="random" count_of_comments="7" ]

TIPY NA AKCE

Z PRVNÍ RUKY

INZERCE, NABÍDKY

TOP REKLAMA