Close
reklama
Jižní Valašsko a Vsetínsko

PARTNEŘI WEBU

PRÁVNÍ PORADNA

REKLAMA

TOP LIST OD 1.1.2007

Na řidiče čekají další výměny řidičáků

date_range 05.Úno, 2009 featured_play_list Aktuality
 
 
VSETÍN – Odbor správních agend vsetínské radnice upozorňuje řidiče, že během následujících let bude probíhat další povinná výměna řidičských průkazů. Zvláště pozorní by měli být ti, kteří vlastní průkaz vydaný v době od 1. ledna 1994 do 31. prosince 2000. Ti si je musí vyměnit do konce roku 2010.

„Podle informací, které jsme obdrželi od ministerstva dopravy, jen ve Vsetíně budeme muset během následujících třiadvaceti měsíců vyměnit 8691 průkazů, což připadá skoro 380 průkazů na měsíc," informovala Ilona Hatlapatková z evidence řidičů vsetínské radnice.

 

Foto

ilustrační foto St.Fuks

 
Radnice proto dopředu upozorňuje řidiče, jichž se bude tato výměna týkat, aby ji nenechávali na poslední chvíli. Ušetří si tím spoustu času, který by v opačném případě museli strávit ve frontách na oddělení dopravně správních agend, navíc předejdou riziku jízdy s neplatným řidičským průkazem.

Řidičské průkazy si lidé mohou vyměňovat každé pondělí a středu od 8 do 17 hodin a každé úterý od 8 do 13.30 hodin. „Pro výměnu je nutná vyplněná žádost, fotografie o rozměru 3,4 x 4,5 cm, platný doklad totožnosti a řidičský průkaz, kterému končí platnost," informovala vedoucí odboru Valerie Ondřejová s tím, že výměna je zdarma, ovšem při změně jakéhokoliv údaje se platí správní poplatek padesát korun. Nový řidičský průkaz bude vyroben do dvaceti dnů. Během této lhůty má řidič k dispozici původní doklad.

Bližší informace získáte na telefonních číslech : 571 491 577 a 571 491 542

Eva Stejskalová

 
 
 

[wpdevart_facebook_comment order_type="social" title_text="Komentáře" title_text_color="#000000" title_text_font_size="15" title_text_font_famely="Arial" title_text_position="left" width="100%" bg_color="#d4d4d4" animation_effect="random" count_of_comments="7" ]

TIPY NA AKCE

Z PRVNÍ RUKY

INZERCE, NABÍDKY

TOP REKLAMA