Close
reklama
Jižní Valašsko a Vsetínsko

PARTNEŘI WEBU

PRÁVNÍ PORADNA

REKLAMA

TOP LIST OD 1.1.2007

Na společné setkání se Lidčanští senioři těšili

date_range 26.Kvě, 2023 featured_play_list Aktuality
arrow_drop_up Setkání seniorů z Horní Lidče 2023

Každoroční společné setkání seniorů z Horní Lidče je již tradicí. Letos proběhlo v květnu. Družnými hovory nad šálkem kávy se s příchodem prvních hostů začal plnit sál ještě hodnou chvíli před samotným začátkem akce. Všichni se na společné setkání upřímně těšili.

 

Po přivítání zástupci obce začal program vystoupením dětí ze ZŠ Horní Lideč. Roztomilé básničky a písničky prvostupňových žáčků byly původně připraveny ke dni matek, ocenili ho však i naše babičky a dědečci. Mnozí z nich neskrývali slzy dojetí. Zaujalo také energické vystoupení mažoretek.

 

Sázkou na jistotu pak bylo pozvání divadelního spolku Nebojsové, který si pod vedením paní Růženy Kopečkové připravil několik zábavných scének a písní. O hudební doprovod se postaral bezkonkurenční Antonín Ryza se svojí hudební skupinou.

 

Rozezpívat a dokonce i roztančit dokázal celý sál.

 

Fotogalerie:

 

-lm-

[wpdevart_facebook_comment order_type="social" title_text="Komentáře" title_text_color="#000000" title_text_font_size="15" title_text_font_famely="Arial" title_text_position="left" width="100%" bg_color="#d4d4d4" animation_effect="random" count_of_comments="7" ]

TIPY NA AKCE

Z PRVNÍ RUKY

INZERCE, NABÍDKY

TOP REKLAMA