Close
reklama
Jižní Valašsko a Vsetínsko

PARTNEŘI WEBU

PRÁVNÍ PORADNA

REKLAMA

TOP LIST OD 1.1.2007

Na Svatojánských slavnostech ve Vlachovicích vystoupí tento pátek i zpěvák roku

date_range 12.Čvn, 2019 featured_play_list Aktuality
arrow_drop_up David Stypka, zdroj FB David Stypka & Bandjeez

Výroční již 10. Svatojánské slavnosti se uskuteční tuto sobotu 15.6.2019 ve Vlachovicích. Pořádá jich spolek DOKOPY v kulturním areálu Hradišťko ve Vlachovicích.

 

Svatojánské slavnosti se snaží být kulturní, pospolitou akcí pro všechny generace, která navazuje na zaniklou vlachovickou tradici z 19. stol. Každoročně jsou Svatojánské slavnosti oblíbené pro skvělou náladu i kvalitní muziku.

 

Jako první zahájí již tradičně Svatojánské slavnosti od 16:00 hod. místní dětský valašský soubor Dokopyjánek a CM Dokopyjan. Následně pro poslech i k tanci zahraje slovenská dechová hudba Straňanská Švitorka z Rajeckej doliny.

Svatojánské slavnosti ve Vlachovicích

Nová kapela, složená ze zkušených muzikantlů hrající pestrý pop – crossover tak by šlo charakterizovat netradiční kapelu HLUCHÝ DOVRAT, která zahraje od 19:45.

Na Vlachovických svatojánských Slavnostech nesmí chybět Slavnostní krojované zapálení Svatojánského ohňa, kdy si můžete s ostatními zaskákat i přes svatojánský oheň!

 

Hlavní hvězdou večera bude DAVID STYPKA A KAPELA BANDJEEZ! V roce 2017 v hudebních cenách Anděl, získal ocenění Anděl 2017 – Interpret roku, v jiných kategoriích byl nominován i na  Album roku (Neboj), Skladba roku (Dobré ráno, milá s Ewou Farnou, která je zároveň asi i  jeho nejznámější skladbou.)

 

Určitě velkým zážitkem bude svatojánská OHŇOVÁ ŠOU ve 22:45.

David Stypka & Bandjeez

Večer uzavře slovenská rocková kapela SVIECA VO VETRE, která si našla své fanoušky i na Moravě.

 

Pro děti bude opět nachystána výtvarná dílna a různé hry. Každoročně je zde přichystáno i kvalitní a tradiční občerstvení, jako např., čerstvé bylinné svatojánské čaje sbírané v ten den, svatojánská voda, kyselica, kohútkovica, klobásky z udírny, frgále, vdolečky apod.

 

Vstupné je tradičně dobrovolné.

 

 

-tz-

[wpdevart_facebook_comment order_type="social" title_text="Komentáře" title_text_color="#000000" title_text_font_size="15" title_text_font_famely="Arial" title_text_position="left" width="100%" bg_color="#d4d4d4" animation_effect="random" count_of_comments="7" ]

TIPY NA AKCE

Z PRVNÍ RUKY

INZERCE, NABÍDKY

TOP REKLAMA