Close
reklama
Jižní Valašsko a Vsetínsko

PARTNEŘI WEBU

PRÁVNÍ PORADNA

REKLAMA

TOP LIST OD 1.1.2007

Na Sychrově otevřou nové sportoviště

date_range 26.Čvc, 2016 featured_play_list Aktuality

 

Nový prostor pro dětské hry i sportovní vyžití budou mít obyvatelé Sychrova ve Valašských Kloboukách. Za bytovými domy zde vyrostlo hřiště se zpevněným antukovým povrchem a vybavením pro míčové hry, posezením i herními prvky. Podnět k jeho vybudování dali sami obyvatelé, kteří také otevření hřiště symbolicky oslaví sportovním odpolednem v sobotu 30. července od 14 hodin.

„Potřebu zřídit dětské a sportovní hřiště vyjádřili občané hlasováním v anketě o menších investicích ve městě, která se konala v roce 2013. Realizaci investiční akce oddalovala složitá jednání s vlastníky pozemků a hledání vhodného umístění sportoviště. To se nakonec podařilo, a tak můžeme obyvatelům po třech letech představit nový prostor pro aktivní trávení volného času," sdělila starostka města Valašské Klobouky Eliška Olšáková.

Na Sychrově ve Valašských Kloboukách otevřou nové dětské a sportovní hřiště

Hřiště o rozměrech 18×10 metrů je dispozičně vhodné přibližně pro deset hráčů, kterým nabízí vybavení na volejbal, badminton, fotbal, basketbal a další sporty. Myslelo se i na děti, pro které bude instalována dřevěná prolézačka se skluzavkou. „Ta je také důvodem k odložení otevření hřiště z původně avizovaného termínu 16. července na 30. července. Doufáme, že sportoviště naplní očekávání obyvatel a že zde budou moci trávit příjemné chvíle," popřála Eliška Olšáková.

Při stavbě byly použity takové podkladní vrstvy, aby bylo při případných budoucích úpravách možné opatřit hřiště i umělým povrchem. Celkové náklady akce činily necelých 500 tisíc korun.

Lenka Zvonková

 

[wpdevart_facebook_comment order_type="social" title_text="Komentáře" title_text_color="#000000" title_text_font_size="15" title_text_font_famely="Arial" title_text_position="left" width="100%" bg_color="#d4d4d4" animation_effect="random" count_of_comments="7" ]

TIPY NA AKCE

Z PRVNÍ RUKY

INZERCE, NABÍDKY

TOP REKLAMA