Close
reklama
Jižní Valašsko a Vsetínsko

PARTNEŘI WEBU

PRÁVNÍ PORADNA

REKLAMA

TOP LIST OD 1.1.2007

Na Valašsku vyrobené věnce pomáhají onkologicky nemocným dětem

date_range 03.Led, 2020 featured_play_list Aktuality
arrow_drop_up Věnce dobrovolníci vyráběli v Lipové

Čtvrtým rokem u nás na Valašsku organizuje Michaela Fojtíková a Kristina Miklasová z Nedašova pomoc pro dětskou hemato-onkologii Olomouc a to tak, že přijímají objednávky na adventní věnce, které vyrábí na této klinice personál, rodiny nemocných dětí, floristé a dobrovolníci. Tuto akci zaštiťuje nadace Šance. Vybrané peníze slouží malým pacientům a jejich rodinám (více informací zde).

 

„Letos jsme tuto akci trochu pozměnili a chtěli jsme pomoct ještě více a proto jsme sehnali sponzory a věncování jsme uskutečnili tady na Valašsku. Prostory k výrobě věnečků nám nabídl starosta obce Lipová pan Miloslav Svárovský, který zajistil stoly, lavičky a vše připravil. Z vybraných peněz jsme nakoupili vše potřebné na výrobu věnců. Pomoct přišli dobrovolnice a dobrovolníci z Nedašova a okolí a Lipové,“ vysvětlila Kristina Miklasová. Vytvořili celkem 182 ks adventních věnců včetně svícnů. Věnečky rozvezli dle dohody.

 

Věnce dobrovolníci vyráběli v Lipové, celá fotogalerie ZDE

 

„Chtěli bychom poděkovat obci Lipová za vstřícné přijetí a pomoc. Všem sponzorům, kteří tuto akci podpořili materiálními nebo finančními dary. A v neposlední řadě všem, kteří si adventní věneček objednali a koupili, všem, kteří přispěli bez adventního věnečku finančním darem,“ dodala Michaela Fojtíková.

 

Vybraná částka činila 85.130 Kč. Tato akce bude probíhat i příští rok. Objednávky a finanční dary budou přijímat od října 2020.

 

 

Sponzoři: Kamil Macek, DGS Plast, s.r.o., František Jedlička, Pavla Miklasová, Josef Trčka – stravování, Podlahářství Vaněk, Iva Poláchová, Květiny Chlupáčková, Michaela Vaňková, Květiny Hrbáček Brumov, OCEL-HAL s.r.o.

 

-red-

[wpdevart_facebook_comment order_type="social" title_text="Komentáře" title_text_color="#000000" title_text_font_size="15" title_text_font_famely="Arial" title_text_position="left" width="100%" bg_color="#d4d4d4" animation_effect="random" count_of_comments="7" ]

TIPY NA AKCE

Z PRVNÍ RUKY

INZERCE, NABÍDKY

TOP REKLAMA