Close
reklama
Jižní Valašsko a Vsetínsko

PARTNEŘI WEBU

PRÁVNÍ PORADNA

REKLAMA

TOP LIST OD 1.1.2007

Na Vsetíně se střílelo. Mladý muž utíkal z budovy soudu

date_range 23.Dub, 2023 featured_play_list Aktuality
arrow_drop_up Ilustrační foto: archiv redakce

V sobotu dopoledne došlo na Vsetíně k incidentu, při kterém použili policisté varovné výstřely. V průběhu vazebního zasedání v budově Okresního soudu ve Vsetíně obviněný dvacetiletý recidivista vyskočil z otevřeného okna v 1. patře budovy a dal se na útěk.

 

Stalo se tak po rozhodnutí soudkyně o uvalení vazby na tohoto mladíka. Do vězení měl jít za loupež.  „Na to okamžitě zareagovali dva policisté z pohotovostního a eskortního oddělení, kteří vyskočili z okna za ním a pronásledovali ho. Vzápětí ho dostihli a zadrželi v řece Bečvě. Policisté při zadržení několikrát použili donucovací prostředek varovný výstřel, na který ale muž nereagoval,“ uvedla mluvčí policistů por. Bc. Monika Kozumplíková.

 

Při skoku z okna utrpěl jeden z policistů a obviněný muž podle předběžných informací lehké zranění. Záchranáři je převezli na vyšetření do nemocnice.V nemocnici muže střežila policejní hlídka. Po ošetření zranění recidivistu policisté převezli do vazební věznice.

 

-tz-

[wpdevart_facebook_comment order_type="social" title_text="Komentáře" title_text_color="#000000" title_text_font_size="15" title_text_font_famely="Arial" title_text_position="left" width="100%" bg_color="#d4d4d4" animation_effect="random" count_of_comments="7" ]

TIPY NA AKCE

Z PRVNÍ RUKY

INZERCE, NABÍDKY

TOP REKLAMA