Close
reklama
Jižní Valašsko a Vsetínsko

PARTNEŘI WEBU

PRÁVNÍ PORADNA

REKLAMA

TOP LIST OD 1.1.2007

Na Vsetíně začíná Valašské záření

date_range 11.Zář, 2020 featured_play_list Aktuality
arrow_drop_up Na Valašském záření vystoupí také kapela No Name

V pátek 11. září a v sobotu 12. září proběhne na Vsetíně tradiční Valašské záření. Dvaadvacátý ročník multižánrového festivalu, který nabídne v centru města zábavu pro celou rodinu, pořádají Dům kultury Vsetín ve spolupráci s městem Vsetín.

 

„Věřím, že si lidé festival užijí i přes omezení související s ochranou před onemocněním COVID- 19,“ uvedl starosta Vsetína Jiří Růžička.

 

„Diváky čeká zajímavý kulturní program, například Naďa Urbánková s kapelou Bokomara, Dan Bárta a Illustratosphere nebo Anna K. Jediný placený koncert bude v pátek v budově domu kultury, kde vystoupí kapela No Name. Rád bych také všechny pozval na sobotní Tajný koncert. Já osobně už vím, kdo vystoupí a mohu prozradit, že je se na co těšit,“ přiblížil místostarosta Pavel Bartoň.

Dan Bárta a Illustratosphere

Letošní rok čeká Valašské záření speciální návštěvní řád, který je a bude průběžně přizpůsobován platným nařízením Ministerstva zdravotnictví ČR.

 

„V centru města budou vytvořeny dva oplocené sektory, a díky tomu budeme mít pod kontrolou počet návštěvníků,“ vysvětluje ředitelka Domu kultury Petra Vaňková a pokračuje: „Letošní Záření bude také jiné například v tom, že dojde k omezení počtu stánků. Nebude zkrátka o konzumu, ale o kultuře.“

 

Kvůli festivalu čekají centrum města změny v dopravě: Od čtvrtku do neděle bude uzavřena ulice Svárov, v místech od křižovatky s ulicí Tyršova po Dolní náměstí, pro veškerý silniční provoz.
Zastávka MHD „Vsetín – náměstí“ bude pro oba směry od čtvrtečního podvečera do pondělního rána přemístěna na ulici na Příkopě (u prodejny Albert).

 

Program Valašského záření ZDE.

 

-tz-

[wpdevart_facebook_comment order_type="social" title_text="Komentáře" title_text_color="#000000" title_text_font_size="15" title_text_font_famely="Arial" title_text_position="left" width="100%" bg_color="#d4d4d4" animation_effect="random" count_of_comments="7" ]

TIPY NA AKCE

Z PRVNÍ RUKY

INZERCE, NABÍDKY

TOP REKLAMA

PRAKTICKÉ INFORMACE

inpocasi