Jižní Valašsko a Vsetínsko

PARTNEŘI WEBU

PRÁVNÍ PORADNA

TOP LIST OD 1.1.2007

PROJEKTOVÝ MANAŽER

REGION: Celý region

  | ID:184431

| VLOŽENO: 24. 4. 2024

obrazek

Jsme technický a vývojový státní podnik založený Ministerstvem obrany a v současné době hledáme vhodného uchazeče/uchazečku na pozici

VÝZKUMNÝ A VÝVOJOVÝ ZAMĚSTNANEC – PROJEKTOVÝ MANAŽER

NÁPLŇ PRÁCE

• řízení strategických projektů v oblasti zkoušek, zbraní, zbraňových systémů, střeliva, munice, energetických materiálů a muničních obalů
• zpracování návrhů ČOS, revize ČOS, analýzy standardizačních dokumentů NATO
• posuzování bezpečnosti a použitelnosti munice a výbušnin nově zaváděných do výzbroje AČR a jejich skladování (činnost národní autority pro MO ČR)

POŽADUJEME

• vysokoškolské vzdělání technického směru (obor zbraně a munice nebo teorie a technologie výbušnin výhodou), praxe v oboru výhodou
• anglický jazyk min. úroveň B1 nebo STANAG 2222 (druhý jazyk výhodou)
• znalost zásad BOZP při práci s municí a výbušninami, základní znalost zákonů a odborných nařízení pro práci s municí a výbušninami (zbrojní průkaz sk. D, vyšší průkaz muničáře a pyrotechnický průkaz výhodou)
• k výkonu pracovních činností je nutné získání osvědčení NBÚ na bezpečnostní stupeň –„T“
• řidičský průkaz skupiny B

NABÍZÍME

• zaměstnání na hlavní pracovní poměr s plným úvazkem, po roce doba neurčitá
• mzda od 45.000 Kč – dle zkušeností
• 25 dní dovolené a 5 dnů Sick Day
• 7,5 hod. pružnou pracovní dobu
• příspěvek na stravování
• dary a odměny z FKSP (příspěvky na společenské, kulturní a sportovní akce),
• zajišťování a hrazení závodní preventivní péče
• příspěvek na penzijní pojištění a příspěvky na rekreaci a zájezdy
• zázemí stabilní, zavedené a perspektivní společnosti

Nástup dohodou.

Pokud Vás naše nabídka zaujala, zašlete prosím svůj motivační dopis a strukturovaný životopis společně s vyjádřením souhlasu se zpracováním osobních údajů (pouze pro potřeby tohoto výběrového řízení podle zák. č. 110/2019 Sb., o zpracování osobních údajů), ve znění pozdějších předpisů, na e-mailovou adresu: miroslava.zichova@vtusp.cz, tel. 910 105 702.

Vybrané uchazeče oslovíme a pozveme k osobnímu výběrovému pohovoru.

Firma: Vojenský technický ústav s.p., VTÚVM Slavičín
Lokalita: Celý region
Telefon: +420910105702
E-mail: miroslava.zichova@vtusp.cz
Adresa: Dlouhá 300 763 21 Slavičín
Web:
[wpdevart_facebook_comment order_type="social" title_text="Komentáře" title_text_color="#000000" title_text_font_size="15" title_text_font_famely="Arial" title_text_position="left" width="100%" bg_color="#d4d4d4" animation_effect="random" count_of_comments="7" ]

TIPY NA AKCE

Z PRVNÍ RUKY

INZERCE, NABÍDKY