Jižní Valašsko a Vsetínsko

PARTNEŘI WEBU

PRÁVNÍ PORADNA

TOP LIST OD 1.1.2007

Údržbář/elektrikář (m/ž)

REGION: Celý region

  | ID:181414

| VLOŽENO: 14. 3. 2024

obrazek

Náplň práce:
– zabezpečení preventivní a operativní údržby strojů, zařízení a budovy
– provádění elektro opravy výrobních strojů, zařízení a budov
– provádění strojní a hydraulické opravy méně závažných poruch
– řešení diagnostiky, opravy stroje CNC a robotických zařízení
– v rámci své odbornosti řešit instalaci, zapojování el. zařízení a odstraňování revizních závad

Požadujeme:
– SOU/SŠ elektro zaměření
– platná vyhláška 50, §6
– orientace v elektro dokumentaci
– základy práce na PC
– platné řidičské oprávnění skupiny B

Nabízíme:
– zázemí stabilní firmy
– dobré platové ohodnocení + bonusy
– 25 dnů dovolené, 13. plat
– firemní benefity

Uchazeči se mohou hlásit:
u p. Švacha Ondřeje, tel. 739 573 493 – vedoucí výroby divize industrial

Písemný životopis se sdělením, zda souhlasíte s uložením Vašich dat do interní firemní databáze uchazečů, zašlete na adresu: personalni@cebes.eu

Firma: CEBES a.s.
Lokalita: Celý region
Telefon: 777472855
E-mail: hradilova@cebes.eu
Adresa:
Web:
[wpdevart_facebook_comment order_type="social" title_text="Komentáře" title_text_color="#000000" title_text_font_size="15" title_text_font_famely="Arial" title_text_position="left" width="100%" bg_color="#d4d4d4" animation_effect="random" count_of_comments="7" ]

TIPY NA AKCE

Z PRVNÍ RUKY

INZERCE, NABÍDKY