Close
reklama
Jižní Valašsko a Vsetínsko

PARTNEŘI WEBU

PRÁVNÍ PORADNA

REKLAMA

TOP LIST OD 1.1.2007

Nádvoří se promění v malou kavárnu. Přijďte posnídat férově

date_range 07.Kvě, 2019 featured_play_list Aktuality
arrow_drop_up Foto: archiv města Valašské Klobouky

Připravte si deky na piknik, osvědčené recepty na domácí pohoštění a dobrou náladu, blíží se čtvrtý ročník Férové snídaně. K příjemně strávenému ránu s voňavou fairtradovou kávou a dobrotami z místních zdrojů jste zváni v sobotu 11. května. Snídat se bude od 9 hodin na nádvoří Valašskoklobouckého podnikatelského centra. V 10.30 pak v sále proběhne vernisáž fotografií od Lenky Beňové a Pavla Mašláně ze spolku Svatá Sidonie.

 

„Ve Valašských Kloboukách se už stal snídaňový piknik tradicí, a tak letos opět proměníme nádvoří inkubátoru v malou kavárnu se společným snídaňovým stolem. Na ten mohou návštěvníci přinést občerstvení z místních surovin, třeba vlastnoručně upečené koláče a buchty s domácími vajíčky, pomazánky s bylinkami ze zahrádky nebo palačinky s domácí marmeládou. Přijďte s námi posnídat férově,“ pozval místostarosta Karel Ptáček.

 

Druhá květnová sobota je Světovým dnem pro fair trade, a tak jsou ve městech po celé České republice pořádány snídaňové happeningy na podporu spravedlivého obchodu a lokálních produktů. Zdejší Férovou snídani pořádá Zdravé město Valašské Klobouky a Valašskokloboucké podnikatelské centrum. V případě deště se akce přesune do sálu.

 

-tz-

[wpdevart_facebook_comment order_type="social" title_text="Komentáře" title_text_color="#000000" title_text_font_size="15" title_text_font_famely="Arial" title_text_position="left" width="100%" bg_color="#d4d4d4" animation_effect="random" count_of_comments="7" ]

TIPY NA AKCE

Z PRVNÍ RUKY

INZERCE, NABÍDKY

TOP REKLAMA

PRAKTICKÉ INFORMACE

inpocasi