Close
reklama
Jižní Valašsko a Vsetínsko

PARTNEŘI WEBU

PRÁVNÍ PORADNA

REKLAMA

TOP LIST OD 1.1.2007

Nahlédněte pod pokličku procesu výroby mouky v Češkově mlýně

date_range 12.Zář, 2019 featured_play_list Aktuality
arrow_drop_up Češkův mlýn v Jarcové

Češkův mlýn v Jarcové otevře své brány veřejnosti. Během programu určeného dospělým i dětem nahlédnou návštěvníci pod pokličku procesu výroby mouky od zrníčka, přes mlýn až po balení hotových výrobků. Součástí akce, která s ekoná 14. září 2019 od 13 do 18h bude i ochutnávka širokého sortimentu biopotravin.

 

Den otevřených dveří se koná symbolicky v září – měsíci biopotravin. Provozovatel mlýna chce veřejnost seznámit s principy ekologického zemědělství a šetrné péče o půdu a krajinu.

 

Historický Češkův mlýn z r. 1933 není běžně veřejnosti zpřístupněn. Jeho historie sahá až do roku 1933, kdy ho na levém břehu Bečvy postavil Jan Češek. Od znárodnění v roce 1953 byl objekt nevyužitý. Majitelům se vrátil v roce 1991. Ti tehdy mlýn opravili a investovali do nového zařízení. V červenci 2013 však majitel výrobu zastavil a objekt pronajal nové společnosti.

Den otevřených dveří v Češkově mlýně

Program dne:

– exkurze do bio mlýna
– občerstvení z bio pokrmů a bio nápojů
– soutěž
– dětský program
– živá muzika
– biopotraviny za zvýhodněné ceny

 

-tz-

[wpdevart_facebook_comment order_type="social" title_text="Komentáře" title_text_color="#000000" title_text_font_size="15" title_text_font_famely="Arial" title_text_position="left" width="100%" bg_color="#d4d4d4" animation_effect="random" count_of_comments="7" ]

TIPY NA AKCE

Z PRVNÍ RUKY

INZERCE, NABÍDKY

TOP REKLAMA

PRAKTICKÉ INFORMACE

inpocasi