Close
reklama
Jižní Valašsko a Vsetínsko

PARTNEŘI WEBU

PRÁVNÍ PORADNA

REKLAMA

TOP LIST OD 1.1.2007

Náhradní doprava dočasně vystřídá vlaky

date_range 31.Říj, 2017 featured_play_list Aktuality

 

Z důvodu výluky traťové koleje Horní Lideč – Lúky pod Makytou (ŽSR) budou vybrané spoje v tomto úseku nahrazeny náhradní autobusovou dopravou.

„Nepřetržitá výluka druhé traťové koleje v úseku Horní Lideč – Lúky pod Makytou začne v pondělí 6. listopadu v 7:30 a potrvá do pátku 10. listopadu 15:30. Důvodem tohoto omezení je výměna kolejnic a jejich následné svaření. Výsledkem prací bude zřízení takzvané bezstykové kolej, která přináší cestujícím pohodlnější jízdu. Dále se provede odtěžení zeminy nad příkopem, který se nachází v úseku mezi zastávkou Střelná a státní hranicí se Slovenskem. Kromě toho dojde k opravě drobných závad," uvedl pro server Regionvalassko.cz tiskový mluvčí SŽDC Pavel Tesař.

     Ilustrační foto: redakce

„Ve dnech 21. a 22. listopadu jsou pak naplánovány denní výluky první traťové koleje, které se uskuteční v době od 7:30 do 13:00," doplnil Pavel Tesař. 

  Výlukový jízdní řád ZDE (Spoje, které jsou nahrazeny náhradní autobusovou dopravou, jsou označeny červeně) 

Umístění zastávek náhradní autobusové dopravy:

Střelná – u Obecního úřadu
Horní Lideč – u výpravní budovy 

Skupinové přepravy hlaste dopředu 

S ohledem na počet autobusů náhradní dopravy je nutno u skupinových přeprav cestujících (letní tábory, turistické akce apod.) nahlásit požadavek na přepravu. Požadavek je nutno uplatnit alespoň dva pracovní dny předem, a to buď telefonicky, nebo e-mailem na Kontaktním centru Českých drah, a. s. tel.: 221 111 122, e-mail: info@cd.cz. Na tomto pracovišti Vám rovněž poskytnou bližší informace o organizaci dopravy po dobu výluky.

Autobusová náhradní doprava má určitá omezení

Služby se v autobusech náhradní dopravy a ve vlacích poskytují v rozsahu uvedeném ve výlukovém jízdním řádu. Spoluzavazadla (mimo jízdních kol) se, v omezeném rozsahu, přepravují v autobusech náhradní dopravy. Přeprava dětského kočárku pro spolucestující dítě má před přepravou ostatních spoluzavazadel přednost. Přeprava jízdních kol jako spoluzavazadel je ve spojích náhradní dopravy vyloučena. Přepravu cestujících na vozíku není možno přes vyloučený úsek zajistit, cestujícím doporučujeme použít jiného vhodného spoje mimo výluku.

-red- 

[wpdevart_facebook_comment order_type="social" title_text="Komentáře" title_text_color="#000000" title_text_font_size="15" title_text_font_famely="Arial" title_text_position="left" width="100%" bg_color="#d4d4d4" animation_effect="random" count_of_comments="7" ]

TIPY NA AKCE

Z PRVNÍ RUKY

INZERCE, NABÍDKY

TOP REKLAMA