Close
reklama
Jižní Valašsko a Vsetínsko

PARTNEŘI WEBU

PRÁVNÍ PORADNA

REKLAMA

TOP LIST OD 1.1.2007

Náklaďák nedal na křižovatce přednost

date_range 02.Úno, 2011 featured_play_list Aktuality
 
 
Ve středu 2. února ráno se stala na silnici I/57 v katastru obce Vsetín dopravní nehoda mezi dvěma vozidly. Při střetu prorazilo osobní vozidlo nádrž na nákladním autě. Na silnici vyteklo asi 40 litrů nafty. Nehoda si navíc podle policejní mluvčí Lenky Javorkové vyžádala i jedno lehké zranění.

K události došlo krátce po půl sedmé hodině ráno poblíž části Poschla. „První dorazili k vážně vypadající nehodě policisté z dopravního inspektorátu. Řidička z osobního vozidla Škoda Felicie, která utrpěla při nehodě velký šok a také lehké zranění, byla již z nabouraného auta venku a čekala na příjezd záchranky," pospala událost mluvčí.

 

foto PČR Vsetín

 
Ta dorazila do několika minut a odvezla zraněnou do nemocnice na ošetření. Policisté už mezitím začali zjišťovat, jak k nehodě došlo. „Osmačtyřicetiletý řidič s nákladním automobilem Renault hodlal na křižovatce odbočit vlevo. Při tomto manévru nedal přednost mladé řidičce se škodovkou, která jela v protisměru," upřesnila Javorková.
 

foto PČR Vsetín

 
Když řidička z Ratiboře spatřila odbočující nákladní vozidlo, začala intenzivně brzdit. I přesto do „náklaďáku" narazila, a to přímo do jeho nádrže, ze které začala unikat na vozovku nafta. „Z tohoto důvodu dopravní policisté na místo přivolali hasiče, kteří zajistili čištění silnice. Při odbočovacím manévru ještě řidič s nákladním automobilem navíc narazil do vozidla Citroen, které stálo na výjezdu do křižovatky," doplnila Lenka Javorková.

Ani jeden z účastníků nehody nebyl ovlivněn alkoholem. Na vozidlech vznikla škoda za necelých 80 000 korun. Policisté nehodu dále vyšetřují, ze zavinění je podezřelý řidič nákladního vozidla z Horní Lidče.

 
-red-
 
 

[wpdevart_facebook_comment order_type="social" title_text="Komentáře" title_text_color="#000000" title_text_font_size="15" title_text_font_famely="Arial" title_text_position="left" width="100%" bg_color="#d4d4d4" animation_effect="random" count_of_comments="7" ]

TIPY NA AKCE

Z PRVNÍ RUKY

INZERCE, NABÍDKY

TOP REKLAMA