Close
reklama
Jižní Valašsko a Vsetínsko

PARTNEŘI WEBU

PRÁVNÍ PORADNA

REKLAMA

TOP LIST OD 1.1.2007

Nákladní vozidlo narazilo na Zlínsku do rodinného domu

date_range 30.Bře, 2022 featured_play_list Aktuality
arrow_drop_up Nehoda v Březnici. Foto: HZS

Ve středu po poledni došlo v obci Březnice u Zlína k dopravní nehodě, při níž devětašedesátiletý řidič nákladního vozidla Liaz při jízdě z kopce z dosud nezjištěných příčin vjel do rodinného domu, kde zůstal s vozidlem zaklíněný.

 

Řidiče museli z vozidla vyprostit hasiči. „Řidiči na pomoc okamžitě vyjeli profesionální hasiči ze stanice Zlín. Ti po příjezdu na místo nehody zjistili, že zraněný řidič je v naprosto zdemolované kabině zaklíněn. Ihned zahájili vyprošťovací práce. K záchraně muže použili hydraulické vyprošťovací zařízení včetně velkých a těžkých rozpínacích válců,“ popsala mluvčí hasičů Lucie Javoříková. Záchranáři muže prvotně ošetřili v sanitce a poté převezli do nemocnice.

 

V rodinném domě se v době nehody naštěstí nikdo nenacházel.

Hasiči použili hydraulické vyprošťovací zařízení. Foto: HZS Zlínského kraje

Hasiči museli také stabilizovat nárazem poškozenou budovu. „Předběžná škoda na rodinném domě je vyčíslena na dvě stě tisíc korun. Škodu na vozidle vyčíslili dopravní policisté předběžně na tři sta tisíc korun,“ uvedla mluvčí policistů Monika Kozumplíková.

 

Při nehodě došlo k poškození plynové přípojky, pověřený pracovník přípojku plynu odpojil, aby nedocházelo k úniku plynu.

 

Na místě dopravní nehody zasahovaly všechny složky integrovaného záchranného systému. Veškeré její okolnosti a následky prověřují dopravní policisté.

 

Nehoda v Březnici. Foto: PČR a HZS Zlínského kraje

 

-red-

[wpdevart_facebook_comment order_type="social" title_text="Komentáře" title_text_color="#000000" title_text_font_size="15" title_text_font_famely="Arial" title_text_position="left" width="100%" bg_color="#d4d4d4" animation_effect="random" count_of_comments="7" ]

TIPY NA AKCE

Z PRVNÍ RUKY

INZERCE, NABÍDKY

TOP REKLAMA