Close
reklama
Jižní Valašsko a Vsetínsko

PARTNEŘI WEBU

PRÁVNÍ PORADNA

REKLAMA

TOP LIST OD 1.1.2007

Nalezený mrtvý muž pravděpodobně umrzl

date_range 31.Led, 2011 featured_play_list Aktuality
 
 
V sobotu 29. ledna dopoledne našel osmatřicetiletý muž v provizorním přístřešku v katastru obce Horní Lideč mrtvolu svého strýce. Ten podle dosavadních informací s největší pravděpodobností umrzl.

Na místo, které se nazývá Sáblíkova horka, vyjeli kolem jedenácté hodiny dopoledne hornolidečtí policisté. „Na místě již zasahovala rychlá záchranná služba, jejíž lékař konstatoval, že smrt mohla nastat již před třemi dny. Kolegové zjistili, že se jedná o dvaašedesátiletého místního muže, který přežíval už několik let v provizorně zhotoveném přístřešku v křovinách, několik metrů od železniční tratě," uvedla mluvčí vsetínských policistů Lenka Javorková.

 
Na místo vyjel i kompletní kriminalistický výjezd, který však nezjistil, že by se na smrti muže podílela nějaká cizí osoba. „Přesnou příčinu úmrtí ukáže nařízená pitva. S největší pravděpodobností však nese vinu na smrti muže velký mráz. Jedná se o první oběť, kterou si mrazivé počasí letošní zimy vyžádalo," dodala Javorková.
 
-red-
 
 

[wpdevart_facebook_comment order_type="social" title_text="Komentáře" title_text_color="#000000" title_text_font_size="15" title_text_font_famely="Arial" title_text_position="left" width="100%" bg_color="#d4d4d4" animation_effect="random" count_of_comments="7" ]

TIPY NA AKCE

Z PRVNÍ RUKY

INZERCE, NABÍDKY

TOP REKLAMA