Close
reklama
Jižní Valašsko a Vsetínsko

PARTNEŘI WEBU

PRÁVNÍ PORADNA

REKLAMA

TOP LIST OD 1.1.2007

Námraza na Vsetínsku způsobila tři nehody

date_range 30.Říj, 2012 featured_play_list Aktuality

 

První poprašek sněhu a namrzlé cesty se podepsaly na několika dopravních nehodách, které přinesly řidičům naštěstí „pouze" majetkové škody.

„Například dnes o půl šesté ráno havaroval na čtyřproudové silnici ze Vsetína do Jablůnky osmadvacetiletý řidič vozu BMW, který vlivem nepřiměřené rychlosti dostal na namrzlé vozovce smyk a havaroval do svodidel, která poškodil," řekla tisková mluvčí Lenka Javorková. Na autě si řidič způsobil škodu za 30 tisíc korun a na svodidlech 10 tisíc korun.

Obdobná nehoda se stala v pondělí o půl sedmé ráno na stejné komunikaci. „Šestadvacetiletá řidička z Valašského Meziříčí ve Škodě Felicii skončila rovněž ve svodidlech," uvedla mluvčí. Cesta byla mokrá a místy namrzlá. Vzniklá škoda činí 25 tisíc korun. Obě nehody se obešly bez zranění a alkoholu.

 Nehoda mezi Vsetínem a Jablůnkou   foto PČR   …více fotek

Z nedělní čtvrté hodiny ranní policie eviduje nehodu v Novém Hrozenkově, kde opilý řidič nezvládl řízení své Škody Felicie a při projíždění pravotočivé zatáčky vjel z mokré vozovky, která byla pokryta slabou vrstvou sněhu, vlevo mimo silnici, kde narazil do dopravní značky a pak havaroval do příkopu. „Řidič, který se při nehodě nijak nezranil, nadýchal 1,27 promile. Dvaadvacetiletý muž z Halenkova je podezřelý z tr. činu ohrožení pod vlivem návykové látky s trestní sazbou do tří let," informovala mluvčí.

Zaznamenané nehody nejsou nijak vážné, ovšem i tak přinesou řidičům spoustu starostí s opravou vozidla a vyřizováním dalších záležitostí, které jsou s nehodou spojené. „Je důležité jezdit opatrně a myslet na to, že zima se blíží a s prvními mrazíky mohou být vozovky především v ranních hodinách namrzlé a způsobit řidiči řadu komplikací," uzavřela Javorková.

-tz-

 

[wpdevart_facebook_comment order_type="social" title_text="Komentáře" title_text_color="#000000" title_text_font_size="15" title_text_font_famely="Arial" title_text_position="left" width="100%" bg_color="#d4d4d4" animation_effect="random" count_of_comments="7" ]

TIPY NA AKCE

Z PRVNÍ RUKY

INZERCE, NABÍDKY

TOP REKLAMA