Close
reklama
Jižní Valašsko a Vsetínsko

PARTNEŘI WEBU

PRÁVNÍ PORADNA

REKLAMA

TOP LIST OD 1.1.2007

Napadl spícího kolegu, rozdával při tom kopance do hlavy

date_range 13.Bře, 2019 featured_play_list Aktuality

Policisté z Luhačovic sdělili ve zkráceném přípravném řízení podezření ze spáchání trestného činu ublížení na zdraví spáchaného ve stadiu pokusu osmadvacetiletému muži z Havířova, který fyzicky napadl svého spícího kolegu. Za tento trestný čin by v případě prokázání viny a odsouzení mohl recidivista strávit až tři roky za mřížemi.

 

Čtyřiadvacetiletý muž z Kroměříže pracoval v Luhačovicích, kde bydlel v ubytovacím zařízení. Ve vedlejším pokoji bydlel jeho o čtyři roky starší kolega z Havířova, s nímž se občas společně dívali na televizi. V polovině prosince loňského roku po půlnoci už mladší z mužů spal, když ho probudilo rozsvícení světla. Jeho kolega stál v jeho pokoji u televize. Právě probuzený muž ho požádal, aby odešel, že chce spát. To zřejmě rozlítilo opilého kolegu, který nic nečekajícího napůl spícího muže, který k němu ležel zády, několikrát kopl zezadu do hlavy.

 

„Než se poškozený muž stačil vzpamatovat, útočník na něj klekl tak, že se nemohl hýbat a několikrát ho znovu udeřil do hlavy. Mladšímu z mužů se podařilo dostat z postele na zem a snažil se agresivního útočníka uklidnit. To se mu nepodařilo a dostal ještě několik dalších ran pěstí do hlavy i těla a několik kopanců do zad. Agresor po něm dokonce hodil židli a stolní počítač, který jen díky duchapřítomnosti mladého muže nezasáhl zamýšlený cíl,“ popsala mluvčí policistů Monika Kozumplíková. Po nějaké době se napadenému muži podařilo z pokoje utéct. Na chodbě klepal na několikery dveře, než mu otevřel cizí muž, který mu dovolil, aby se u něj umyl a zavolal policii.

 

„Dechová zkouška u napadeného muže byla negativní, u agresora ukázal displej přístroje 1,68 promile. Útočník k případu odmítl vypovídat,“ doplnila Monika Kozumplíková. V loňském roce byl muž podmíněně potrestán za stejný trestný čin, pro který je nyní znovu prověřován. Jeho zkušební dobu soud stanovil až do roku 2021.

 

-tz-

[wpdevart_facebook_comment order_type="social" title_text="Komentáře" title_text_color="#000000" title_text_font_size="15" title_text_font_famely="Arial" title_text_position="left" width="100%" bg_color="#d4d4d4" animation_effect="random" count_of_comments="7" ]

TIPY NA AKCE

Z PRVNÍ RUKY

INZERCE, NABÍDKY

TOP REKLAMA

PRAKTICKÉ INFORMACE

inpocasi