Close
reklama
Jižní Valašsko a Vsetínsko

PARTNEŘI WEBU

PRÁVNÍ PORADNA

REKLAMA

TOP LIST OD 1.1.2007

Návěs cisterny zapadl do příkopu

date_range 21.Dub, 2015 featured_play_list Aktuality

 

Včera 20.4.2015 od 18:53 hodin zasahovali profesionální hasiči na místě dopravní nehody nákladního vozidla v části města Valašské Klobouky – Smolina.

K zapadnutí cisternového návěsu kamionu převážejícího asi 20 tun příměsi do olejů došlo včera po osmnácté hodině na jedné z místních komunikací v městské části Valašské Klobouky – Smolina. „Vzhledem ke skutečnosti, že nebylo možno vyloučit riziko převrácení cisterny, vyslali jsme na místo události v 18:46 hodin profesionální hasiče ze stanice Valašské Klobouky," uvedl tiskový mluvčí HZS Libor Netopil.

Hasiči cisternu zajistili pomocí zvedacích vaků      (foto HZS Zlínského kraje)   další foto (2)

Vyproštění soupravy zásahovým vozidlem hasičů nebylo vzhledem k její váze možné. Řidič kamionu se proto pokoušel zajistit náhradní cisternu, do které by byl náklad přečerpán. Po dalším jednání bylo rozhodnuto, že dopravce na místo zajistí těžký vyprošťovací automobil. Ten dorazil v 21:18 hodin. „Do doby zahájení vyprošťovacích prací jsme zajistili cisternu proti samovolnému převrácení za pomocí zvedacích vaků," upřesnil práci hasičů tiskový mluvčí.

Osmnáct minut po desáté hodině noční byla souprava z příkopu vyproštěna a odtažena. V 22:35 hodin ukončila jednotka zásah na místě a vrátila se na svou stanici.
 
-tz-

[wpdevart_facebook_comment order_type="social" title_text="Komentáře" title_text_color="#000000" title_text_font_size="15" title_text_font_famely="Arial" title_text_position="left" width="100%" bg_color="#d4d4d4" animation_effect="random" count_of_comments="7" ]

TIPY NA AKCE

Z PRVNÍ RUKY

INZERCE, NABÍDKY

TOP REKLAMA