Close
reklama
Jižní Valašsko a Vsetínsko

PARTNEŘI WEBU

PRÁVNÍ PORADNA

REKLAMA

TOP LIST OD 1.1.2007

Nebe nad Pulčinami zaplní létající draci

date_range 27.Zář, 2012 featured_play_list Aktuality

 

Už po šestnácté se nebe nad Pulčinami zaplní pestrými létajícími draky. Valašská nadace a kulturní komise Obce Francova Lhota připravují další ročník oblíbené drakiády.

Příznivci oblíbené podzimní kratochvíle se mohou v neděli 30. září od 13 hodin těšit na odpoledne plné zábavy. Každý, kdo si na kopec nad nejvýše položenou valašskou obcí přinese vlastního draka, se může zapojit do soutěže ve vzletu i vzhledu draků. „Odborná komise hodnotí, jak vysoko a ladně draci létají a také jak jsou esteticky vyvedení. Je důležité podotknout, že originální doma vyrobení draci mají u hodnotící komise vždy velké plus," přiblížil pan Josef Kliš, člen pořádající Valašské nadace.

Foto archiv pořadatelů

Na své si během odpoledne mohou přijít i milovníci koní, kteří budou mít možnost svezení na huculech z Francovy Lhoty. Své umění předvedou i mladí letečtí modeláři. Pro všechny návštěvníky bude připraveno občerstvení, k dispozici budou špekáčky na opékání i teplé nápoje pro děti i dospělé.

V případě velmi nepříznivého počasí by byla akce přeložena na nejbližší vhodný termín.

Ing. Kateřina Trochtová
starostka obce Francova Lhota

 

[wpdevart_facebook_comment order_type="social" title_text="Komentáře" title_text_color="#000000" title_text_font_size="15" title_text_font_famely="Arial" title_text_position="left" width="100%" bg_color="#d4d4d4" animation_effect="random" count_of_comments="7" ]

TIPY NA AKCE

Z PRVNÍ RUKY

INZERCE, NABÍDKY

TOP REKLAMA