Close
reklama
Jižní Valašsko a Vsetínsko

PARTNEŘI WEBU

PRÁVNÍ PORADNA

REKLAMA

TOP LIST OD 1.1.2007

Nechávat cennosti ve vozidle se nevyplácí

date_range 29.Led, 2016 featured_play_list Aktuality

 

Ve středu odpoledne doplatila na svou neopatrnost třiašedesátiletá žena, která při odchodu ze svého vozidla značky BMW zanechala na zadním sedadle koženou tašku s firemními věcmi.

„Od auta, zaparkovaného na parkovišti u přehradní hráze v Pozlovicích, se vzdálila na necelé dvě hodiny. To však pachateli stačilo k tomu, aby využil této situace, rozbil nepozorovaně skleněnou výplň okna a vnikl do vozu. Poté vzal tašku, ve které byly firemní razítka a propagační materiál. Celková škoda poškozením vozidla a odcizením věcí se vyšplhala na téměř třicet tisíc korun," popsala událost tisková mluvčí policistů Lucie Javoříková.

Ilustrační foto PČR

Neznámý pachatel se svým jednáním dopustil hned dvou trestných činů a to poškození cizí věci a krádež, díky tomu mu nyní hrozí až dvouletý pobyt za mřížemi.

„Auto není trezor, proto neustále nabádáme řidiče, aby při odchodu od vozidla, nezanechávali na viditelných místech své věci, především se jedná o tašky či elektroniku," dodala Lucie Javoříková.

-tz-

[wpdevart_facebook_comment order_type="social" title_text="Komentáře" title_text_color="#000000" title_text_font_size="15" title_text_font_famely="Arial" title_text_position="left" width="100%" bg_color="#d4d4d4" animation_effect="random" count_of_comments="7" ]

TIPY NA AKCE

Z PRVNÍ RUKY

INZERCE, NABÍDKY

TOP REKLAMA