Close
reklama
Jižní Valašsko a Vsetínsko

PARTNEŘI WEBU

PRÁVNÍ PORADNA

REKLAMA

TOP LIST OD 1.1.2007

Nechte se ve Valašských Kloboukách okouzlit Moravským Toskánskem

date_range 24.Čvn, 2020 featured_play_list Aktuality
arrow_drop_up Promítání fotografa Emila Čelustky ve Val. Kloboukách - čtvrtek 25. 6. od 18.00

Nechte se okouzlit světově oceněnou krásou krajiny jižní Moravy na promítání fotografa Emila Čelustky v sále podnikatelského inkubátoru ve Valašských Kloboukách ve čtvrtek 25.6. od 18.00 hodin.

 

V rámci akce Klobuckého kulturního léta jste zváni na promítání fotografií Emila Čelustky, člena fotografické skupiny Moravské Toskánsko, která objevila a fotografuje specifickou krásu krajiny jižní Moravy.

 

Díky jejich fotografiím zařadil krajinu zvlněných polí Moravského Toskánska renomovaný časopis Condé Nast Traveller mezi 50 nejkrásnějších míst na Zemi.

 

Toskánsko je rozlohou, tvarově a výškově rozmanitá krajina, podobně celá jižní Morava alias Moravské Toskánsko, potenciálně od Dačic až po Valašské Klobouky. I Valašské Klobucko je hrdou a svébytnou součástí Moravy, co víc, té nejkouzelnější a tou je jižní Morava.

 

Určitě  také vás pohladí po duši promítání s následnou vernisáží fotografií 6 ti autorů ze 4 zemí světa, kteří budou v sále podnikatelského inkubátoru své fotografie až do 26. 8. vystavovat. Vernisáž výstavy začne v 19.00 hodin.

 

 

-tz-

[wpdevart_facebook_comment order_type="social" title_text="Komentáře" title_text_color="#000000" title_text_font_size="15" title_text_font_famely="Arial" title_text_position="left" width="100%" bg_color="#d4d4d4" animation_effect="random" count_of_comments="7" ]

TIPY NA AKCE

Z PRVNÍ RUKY

INZERCE, NABÍDKY

TOP REKLAMA

PRAKTICKÉ INFORMACE

inpocasi