Nedašovjané nedali Bylničanům šanci

date_range 23.Čvc, 2012 featured_play_list Aktuality

V sobotu se v Nedašově odehrál přátelský zápas mezi domácím mužstvem starých a týmem internaconálů FC Bylnice. Nedašovjané zápas vyhráli 4 : 1, když rozhodli v deseti minutách druhého poločasu. Tento zápas se odehrál po přátelském, přípravném zápase „A" mužstev, který skončil hokejově 9:7 pro domácí.

V první půli hlavního zápasu internacionálů se hrál na obou stranách taktický, kombinační fotbal a šance na vstřelení branky byly na obou stranách. Nakonec první branku vstřelili domácí po jednom z centrů a první půli tak vyhráli 1:0. Do druhé půle šlo mužstvo Bylnice s cílem brzy vyrovnat a mohlo se tak stát v 50. minutě, kdy Karel Urban ve vyložené šanci trefil pouze tyč domácí branky. Domácí to však probudilo a v 65. minutě z rohového kopu zvýšili na 2:0. Bylnice byla donucena otevřít hru, snažila se prokombinovat k bráně soupeře. Nedašov v obraně hrál ale dobře a mohl tak podnikat rychlé brejky do otevřené obrany hostí. Dva takovéto protiútoky domácí proměnili během deseti minut a o zápase bylo rozhodnuto. V 80. minutě za hosty pak ještě vstřelil čestnou branku Petr Lysák.