Close
reklama
Jižní Valašsko a Vsetínsko

PARTNEŘI WEBU

PRÁVNÍ PORADNA

REKLAMA

TOP LIST OD 1.1.2007

Nedašovský Manewr pokřtí zbrusu nové CD

date_range 02.Úno, 2011 featured_play_list Aktuality
 
 
Nedašovská rocková kapela Manewr chystá křest zbrusu nového CD s názvem SNADNÁ HRA. Událost muzikanti plánují na tuto sobotu 5. ledna v kulturáku v Nedašově.

„Je to už nějaký čas, kdy jsme přišli s nahrávkou LIVE 2008. Od té doby jsme zplodili devět nových písniček, které si konečně lidé budou moci poslechnout v teple domova," uvedl kytarista kapely Pavel Nevrlka.

Na sklonku loňského roku proto skupina zavítala do slavičínského nahrávacího studia Unart, kde pod vedením mistra zvuku Franty Šebáka nahrávka vznikla. „Byla to naše první zkušenost se studiovým nahráváním, ale doufáme, že na výsledku to rozhodně nebude znát. K písni Vzpomínky jsme si navíc pozvali i hosta, klávesistu Honzu Laníka, který nyní působí v kapelách Babolam a Seven Sheep," popsal zrod hudebního nosiče Nevrlka.

 

reprofoto Manewr

 
Album bude k mání v klasické podobě na sobotním křtu nebo si jej veřejnost bude moci v průběhu února bezplatně stáhnout v digitální podobě z internetových stránek kapely.

„Jako hosté naše pozvání přijala kapela MASTER. Ačkoli už spolu chlapci několik let nehrají, oprášili k této příležitosti repertoár a zahrají naplno. Na všechny se moc těšíme," doplnil Pavel Nevrlka.

Akce začne po 20. hodině vstupné je lidových 50 Kč.

www.manewr.cz
www.bandzone.cz/manewr  

 
red-
 
 

[wpdevart_facebook_comment order_type="social" title_text="Komentáře" title_text_color="#000000" title_text_font_size="15" title_text_font_famely="Arial" title_text_position="left" width="100%" bg_color="#d4d4d4" animation_effect="random" count_of_comments="7" ]

TIPY NA AKCE

Z PRVNÍ RUKY

INZERCE, NABÍDKY

TOP REKLAMA