Close
reklama
Jižní Valašsko a Vsetínsko

PARTNEŘI WEBU

PRÁVNÍ PORADNA

REKLAMA

TOP LIST OD 1.1.2007

Neděle bude ve znamení pohádek

date_range 28.Kvě, 2015 featured_play_list Aktuality

 

Po dvouleté pauze do Horní Lidče opět míří v rámci Zlínského filmového festivalu pro děti Kinematovlak. Na vlakovém nádraží vláček zastaví poslední květnovou neděli.

Kino na kolejích neboli speciálně upravený vagón na projekční sál, který bude společně s galerií na kolejích putovat od poloviny května po vybraných městech a obcích naší země, dorazí i do Horní Lidče. Stane se tak v neděli 31. května.

Ilustrační foto z minulého ročníku                 foto zlinfest.cz

„Dva vagóny plné pohádkových příběhů a hraček dětem představí povídání O Krtečkovi, O Víle Amálce, O Maxipsu Fíkovi, O Makové panence, nezapomenutelné Povídání o pejskovi a kočičce a mnoho jiných tradičních pohádek, na které se můžete přijít podívat" zve za obec Horní Lideč Ludmila Brousilová. 

Kinematovlak se skládá celkem ze tří vagónů. Promítací vůz – vagón, který má interiér upraven do podoby promítacího sálu, v němž se promítají pohádky. Promítá se 12x denně. Vláček Hráček – vagón, který je upraven jako herna, kde se děti mohou zabavit při čekání na promítání. Historický vůz – tento vagón má edukativní záměr a nechává děti nahlédnout do historie železnice a také měst, ve kterých žijí.

Téměř sedmihodinový blok pohádek začíná v devět hodin dopoledne. Vstup na všechny projekce je zdarma! Organizátoři doporučují telefonickou rezervaci na čísle: 577 592 275.

Program kinematovlaku ZDE

-tz-

[wpdevart_facebook_comment order_type="social" title_text="Komentáře" title_text_color="#000000" title_text_font_size="15" title_text_font_famely="Arial" title_text_position="left" width="100%" bg_color="#d4d4d4" animation_effect="random" count_of_comments="7" ]

TIPY NA AKCE

Z PRVNÍ RUKY

INZERCE, NABÍDKY

TOP REKLAMA