Close
reklama
Jižní Valašsko a Vsetínsko

PARTNEŘI WEBU

PRÁVNÍ PORADNA

REKLAMA

TOP LIST OD 1.1.2007

Nehoda dvou osobních automobilů v Horní Lidči

date_range 17.Led, 2022 featured_play_list Aktuality
arrow_drop_up Nehoda v Horní Lidči. Foto: HZS

V sobotu odpoledne se na silnici první třídy I/57 v Horní Lidči střetly dva osobní automobily. Nedaleko vlakového nádraží skončilo jedno z nich mimo komunikaci.

 

Od 15:59 hodin zasahovali v místě nehody profesionální hasiči z Valašských Klobouk. „K zranění osob nedošlo. Provedli jsme protipožární opatření a uniklé provozní kapaliny zasypali sorbentem. Jeden automobil sjel mimo silnici. Tento automobil jsme navijákem vytáhli zpět na silnici,“ popsal mluvčí hasičů Roman Žemlička.

 

Jeden z automobilů skončil mimo silnici. Foto: HZS

 

Jak již bylo uvedeno, nehoda se naštěstí obešla bez zranění. Škoda na obou vozidlech nepřekročila částku 100 tisíc korun. Příčinou bylo nedání přednosti při odbočování vlevo. Dechová zkouška u osob sedících za volantem byla negativní a z pohledu policie byla nehoda vyřešena na místě blokovou pokutou.

 

K nehodě došlo v Horní Lidči pod vlakovým nádražím. Foto: HZS

 

-red-

[wpdevart_facebook_comment order_type="social" title_text="Komentáře" title_text_color="#000000" title_text_font_size="15" title_text_font_famely="Arial" title_text_position="left" width="100%" bg_color="#d4d4d4" animation_effect="random" count_of_comments="7" ]

TIPY NA AKCE

Z PRVNÍ RUKY

INZERCE, NABÍDKY

TOP REKLAMA