Close
reklama
Jižní Valašsko a Vsetínsko

PARTNEŘI WEBU

PRÁVNÍ PORADNA

REKLAMA

TOP LIST OD 1.1.2007

Nehoda jak z Kobry 11: podjel letící Audi a potom do něho narazil. Opilý řidič utekl do lesa

date_range 10.Kvě, 2019 featured_play_list Aktuality
arrow_drop_up Foto: HZS

Jako scénu z filmu popisovali dopravní nehodu svědci. Řidič osobního vozidla vjel do příkopu, což ho vymrštilo a vozidlo letělo dál nad cestou. Pod ním však projelo další vozidlo, do kterého poté narazil a řidič skončil po nehodě s autem na střeše. Nehoda se stala před sedmou hodinou ráno mezi obcemi Valašské Klobouky a Brumov-Bylnice, na místě kde dochází často k nehodám.

 

„Jednadvacetiletý řidič vozidla Audi vyjel do protisměru mimo vozovku, kde se jeho vozidlo odrazilo od příkopu zpět do vozovky a převrátilo se na střechu. Do havarovaného vozidla narazilo projíždějící vozidlo značky Ford Escort sedmatřicetiletého řidiče. Části, které se uvolnily z havarovaného vozidla Audi, poškodily čelní sklo dalšího projíždějícího vozidla značky Volkswagen Golf,“ popsala mluvčí policistů Monika Kozumplíková.

 

Krátce po dopravní nehodě utekl řidič vozidla Audi do lesa, odkud se po krátké době vrátil zpět. Dechová zkouška u něj ukázala hodnotu dvě promile alkoholu. „U ostatních řidičů byla dechová zkouška negativní. Lehce zraněné řidiče z vozidel Audi a Ford odvezli záchranáři k ošetření do nemocnice,“ doplnila Kozumplíková.

 

Profesionální hasiči z Valašských Klobouk kromě běžných úkonů ještě poskytli jednomu z účastníků nehody vodu k opláchnutí. Řidič vozidla, které podjelo pod letícím autem, totiž vezl malířské barvy. Ty se mu při nárazu otevřely a vylily po vozidle. Řidič tak ze svého auta vystoupil celý bílý.

 

„Hasiči pomohli s převrácením auta zpět na kola a naložením obou vozidel na auto odtahové služby. Poté provedli úklid vozovky a vrátili se zpět na svou základnu,“ uvedla mluvčí hasičů Lucie Javoříková. Celková škoda na osobních vozidlech se vyšplhala na sto dvacet tisíc korun. Veškeré okolnosti související s dopravní nehodou prověřují dopravní policisté společně s kriminalisty.

 

Po dobu vyšetřování dopravní nehody byla vozovka zčásti uzavřená. Policisté řídili dopravu kyvadlově. Na místě zasahovaly všechny složky IZS.

 

Foto: HZS, PČR a redakce

 

-red-

[wpdevart_facebook_comment order_type="social" title_text="Komentáře" title_text_color="#000000" title_text_font_size="15" title_text_font_famely="Arial" title_text_position="left" width="100%" bg_color="#d4d4d4" animation_effect="random" count_of_comments="7" ]

TIPY NA AKCE

Z PRVNÍ RUKY

INZERCE, NABÍDKY

TOP REKLAMA

PRAKTICKÉ INFORMACE

inpocasi