Close
reklama
Jižní Valašsko a Vsetínsko

PARTNEŘI WEBU

PRÁVNÍ PORADNA

REKLAMA

TOP LIST OD 1.1.2007

Nehoda omezila provoz na hlavní křižovatce

date_range 25.Zář, 2014 featured_play_list Aktuality

 

O události bylo informováno operační středisko hasičů ve čtvrtek v 10:08 hodin. Podle prvotních informací se jednalo o těžkou dopravní nehodu nákladního vozu s osobním automobilem, kde řidič náklaďáku zůstal ve vozidle zaklíněn a bylo nutné jej vyprostit. Na místo byla okamžitě vyslána jednotka ze stanice Zlín se dvěma zásahovými vozy a následně i speciálním vyprošťovacím kontejnerem.

Už po cestě k zásahu bylo velitelem upřesněno, že řidič zaklíněný není a vozidlo se nenachází na boku. „Speciální vyprošťovací kontejner byl proto ponechán na základně. Hasiči dorazili na místo do osmi minut," řekl tiskový mluvčí hasičů Pavel Řezníček.

 Srážka nákladního a osobního vozu ve Vizovicích (foto HZS Zl. kraje)   …další fotky (3)

„Dvě ženy cestující v Peugeotu 306 byly při nehodě zraněny, a po prvotním ošetření je zdravotnická záchranná služba odvezla do nemocnice. U řidiče nákladního vozu Iveco ke zranění nedošlo," uvedl mluvčí. Jednotka pomohla s ošetřením účastníků nehody a provedla protipožární zabezpečení obou vozidel. Únik provozních kapalin byl následně zlikvidován sorbenty. V průběhu řešení události hasiči usměrňovali dopravu.

„Po vyšetření havárie policií provedli hasiči odtažení obou vozů mimo komunikaci a uklidili vozovku od úlomků. Asi po dvou hodinách zásahu se jednotka vrátila na svou základnu," dodal tiskový mluvčí hasičů.

-tz-

[wpdevart_facebook_comment order_type="social" title_text="Komentáře" title_text_color="#000000" title_text_font_size="15" title_text_font_famely="Arial" title_text_position="left" width="100%" bg_color="#d4d4d4" animation_effect="random" count_of_comments="7" ]

TIPY NA AKCE

Z PRVNÍ RUKY

INZERCE, NABÍDKY

TOP REKLAMA